گروه: زنان
تاریخ: ۹:۵۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ، تیم فوتبال زنان فولاد مبارکه سپاهان در ادامه رقابت‌های لیگ‌برتر، روز جمعه ۲۸ دی مقابل پارس جنوبی بوشهر به میدان می‌رود. شاگردان سمیه شهبازی پس از برابری در شهرآورد هفته گذشته برابر ذوب‌آهن، برای برگشت به جایگاه دوم محکوم به شکست پارس […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ، تیم فوتبال زنان فولاد مبارکه سپاهان در ادامه رقابت‌های لیگ‌برتر، روز جمعه ۲۸ دی مقابل پارس جنوبی بوشهر به میدان می‌رود.

شاگردان سمیه شهبازی پس از برابری در شهرآورد هفته گذشته برابر ذوب‌آهن، برای برگشت به جایگاه دوم محکوم به شکست پارس جنوبی بوشهر هست.

طلایی‌پوشان اصفهان در شهرآورد هفته گذشته در یک دیدار پایاپای و در بایکوت کامل خبری رسانه‌های اصفهان از این دیدار این مسابقه را بدون گل به اتمام رساندند.

در آن‌سو پارس جنوبی بوشهر در هفته گذشته با نتیجه سنگین ۴ بر صفر در مقابل شهرداری بم صدرنشین این رقابت‌ها شکست خورده و برای جبران آن به مصاف فولادمبارکه سپاهان می‌رود، این تیم برای محافظت جایگاه خود در رتبه هفتم جدول به برد در مقابل سپاهان احتیاج دارد.

در حال حاضر سپاهان با ۹ برد، یک برابری و ۲ شکست و اکتساب ۲۸ امتیاز در رتبه سوم جدول لیگ قرار دارد. تیم پارس جنوبی بوشهر نیز ۵ برد و ۷ شکست و اکتساب ۱۵ امتیاز در رتبه هفتم جدول قرار گرفته هست. 

 براساس اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال مهساقربانی قضاوت این دیدار را برعهده دارد.

برنامه مسابقات هفته سیزدهم لیگ‌برتر زنان به توصیف زیر هست:

نماینده فارس – خیبر خرم‌آباد

استقلال خوزستان – راه‌یاب ملل سنندج

فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – پارس جنوبی بوشهر

پالایش گاز ایلام – شهرداری سیرجان

شهرداری بم – آذرخش تهران

همیاری آذربایجان غربی – ذوب‌آهن اصفهان