تاریخ: ۱۱:۴۷ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
تیمار و رهاسازی یک بهله عقاب مجروح در زابل

مهدی سراوانی اول ریاست اداره مراقبت محیط زیست شهرستان زابل درگفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،،گفت: یک شهروند دوستدار طبیعت و حیات وحش در زابل یک بهله عقاب عارضه دیده را برای تیمار به این اداره تحویل داد. سراوانی اضافه کرد: بعد از معاینات اولیه توسط دامپزشک، عقاب ذکر شده تحت مراقبت، تغذیه […]

مهدی سراوانی اول ریاست اداره مراقبت محیط زیست شهرستان زابل درگفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،،گفت: یک شهروند دوستدار طبیعت و حیات وحش در زابل یک بهله عقاب عارضه دیده را برای تیمار به این اداره تحویل داد.

سراوانی اضافه کرد: بعد از معاینات اولیه توسط دامپزشک، عقاب ذکر شده تحت مراقبت، تغذیه و تیمار جای گرفت و بعد از به دست آوردن قدرت پرواز، در دامان طبیعت رهاسازی گردید.

ریاست اداره مراقبت محیط زیست زابل در انتهاء ضمن تشکر از اقدام این دوستدار طبیعت گفت: از همه دوستداران محیط زیست و حیات وحشت شهرستان زابل میخواهیم تا در صورت رویت حیوانات مصدوم و تلف شده سریعا اداره مراقبت محیط زیست شهرستان را در جریان قرار دهند تا تحقیقات و کارهای لازم از سوی کارشناسان این اداره صورت گیرد.

این مطلبو از دست ندید!  بیرجند| ژئوپارک‌ها ابتکار نوین در گردشگری طبیعت محور است