تاریخ: ۸:۲۸ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۸
تیلور سوئیفت در ۲۴ ساعت شبانه روز چه می خورد؟

برترین ها – ترجمه از محمد کاملان: انصافاً باید اعتراف نمود مادر طبیعت در حق تیلور سوئیفت چیزی کم نگذاشته هست و این پرنده خوش‌صدای دنیای موسیقی در کنار صدای ملکوتی، ظاهری جذاب و زیبا و اندامی خوش‌تراش دارد. تیلور سوئیفت مدعی هست برای تناسب اندام خود پایبند به رژیم‌غذایی خاصی هست. در کمال خوشبختی […]

برترین ها – ترجمه از محمد کاملان: انصافاً باید اعتراف نمود مادر طبیعت در حق تیلور سوئیفت چیزی کم نگذاشته هست و این پرنده خوش‌صدای دنیای موسیقی در کنار صدای ملکوتی، ظاهری جذاب و زیبا و اندامی خوش‌تراش دارد. تیلور سوئیفت مدعی هست برای تناسب اندام خود پایبند به رژیم‌غذایی خاصی هست.

تیلور سویفت زیبارو در ۲۴ ساعت شبانه‌روز چه خوراکی‌هایی می‌خورد

در کمال خوشبختی این رژیم‌غذای رمز مگویی ندارند و تیلور با سخاوتمندی تمام آن را با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشته هست. با این حساب اگر شما هم می‌خواهید مشابه تیلور سوئیفت اندام متناسبی دارا باشید پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا نگاه کنیم تیلور سوئیفت زیبارو در ۲۴ ساعت شبانه‌روز چه خوراکی هایی می‌خورد.

تیلور سوئیفت صبحانه‌ مفصلی می‌خورد

اما این مورد ها موجب نشده هست تیلور سوئیفت صبحانه‌ها را دست‌کم بگیرید و گفته می‌شود روزانه صبحانه مفصلی نوش‌جان می‌کند. در همین راستا در وعده‌های صبحانه تیلور تخم‌مرغ، گندم‌سیاه، گوشت و پنیر را می‌توان یافت.

در کنار این خوراکی‌‌های خوشمزه تیلور سوئیفت ارزش بسیاری به خوردن آبمیوه می‌دهد و صبح‌ها حتماً باید یک لیوان آب پرتقال میل کند.

تیلور سویفت در ۲۴ ساعت شبانه‌روز چه می‌خورد؟

وسواس فراوان در انتخاب خوراکی‌های سالم

کارشناسان تغذیه رژیم‌های مختلفی را برای محافظت سلامتی پیشنهاد می‌کنند اما تیلور سوئیفت رژیم‌ خاص خودش را دارد و همیشه برای وعده‌های غذایی خود سراغ خوراکی‌های سالم را می‌گیرد. تیلور سوئیفت شکر را سم می‌داند و حسابی اهل خوردن سالاد و ماست هست.

در این بین سوئیفت اعتراف می‌کند به‌رغم اینکه می‌داند نباید در خوردن غذا زیاده‌روی کند دو مرتبه هم خیلی تمایل ندارد به خودش سخت بگیرد و به رژیم‌های سخت‌گیرانه و دست و پاگیر ارزش نمی‌دهد.

سوئیفت مدعی هست انسان‌ها به خوبی می‌دانند چه خوراکی‌هایی برای آن‌ها لازم هست و چه خوراکی‌هایی آسیب دارند. بنابراین خوب تر هست خوراکی‌های سالم بخورند و از رژیم‌های غذایی سخت‌گیرانه اجتناب کنند.

تیلور سویفت زیبارو در ۲۴ ساعت شبانه‌روز چه خوراکی‌هایی می‌خورد

رژيم‌غذایی تیلور سوئیفت آخر هفته‌ها با سایر روزها تفاوت دارد

سوئیفت اهتمام می‌کند تا جایی که ممکن است در روزهای هفته خوراکی‌های سبک میل کند اما وضع رژیم‌غذایی تیلور سوئیفت در آخر هفته‌ها فرق می‌کند و به جای سالاد و ماست و سایر خوراکی‌های سالم که در طول هفته خورده هست آخر هفته‌ها ترجیح می‌دهد همبرگر و غذاهای آماده‌ و سرخ‌کردنی بخورد.

از سوی دیگر سوئیفت عاشق بستنی هست و ممکن نیست آخر هفته‌ای بگذرد و سوئیفت بستنی نخورد. بنا بر گفته این کارشناسان در طول هفته آدم باید غذاهای سالم بخورد اما خوردن غذاهای سرخ‌کردنی و حاضری در روزهای تعطیل خیلی هم اشکال ندارد و موجب باز شدن زیادتر اشتهای اشخاص در طول روزهای هفته خواهد گردید.

این مطلبو از دست ندید!  ماجرای دفاع شهید قدوسی از حاج احمد قدیریان

تیلور سویفت زیبارو در ۲۴ ساعت شبانه‌روز چه خوراکی‌هایی می‌خورد

تیلور سوئیفت علاقه‌‌زیادی به خوردن غذاهای متفاوت دارد

سوئیفت در کنار اینکه مراقب سلامتی و تناسب اندام خودش هست علاقه بسیاری به خوردن غذاهای متفاوت دارد و از هواداران خوراکی‌های آمریکای لاتین هست. مرغ‌ سرخ‌کرده با طعم استوخوددوس و لیمو یکی از خوراکی‌هایی هست که سوئیفت دست‌کم هفته‌ای یک بار به رستوران توصیه می‌دهد. سیب‌زنی سرخ‌ کرده نیز یکی دیگر از خوراکی‌هایی هست که سوئیفت تاب مقاومت در مقابل آن را ندارد.

تیلور سویفت زیبارو در ۲۴ ساعت شبانه‌روز چه خوراکی‌هایی می‌خورد

تیلور سوئیفت عاشق غذاهای حاضری هست

همان‌گونه که اشاره کردیم سوئیفت سخت‌گیری بسیاری در رژیم‌ غذایی خودش ندارد و از هواداران پروپاقرص نوشیدنی‌هایی هست که از میوه‌های پاییزی درست می‌شود.

سوئیفت در جایی نیز اشاره کرده که عاشق کدو‌تنبل با ادویه‌های خوشمزه هست و از خوردن کدو تنبل سیر نمی‌شود.

تیلور سوئیفت تا می‌تواند آب می‌نوشد

تیلور سوئیفت نیز که از این حقیقت مطلع هست در کنار خوردن نوشیدنی‌های در بر دارنده کافئین از هر فرصتی برای نوشیدن آب استفاده می‌کند.

در همین زمینه تیلور سوئیفت گفته هست در روز چیزی حدود ۱۰ بطری آب‌معدنی می‌نوشد.

تیلور سویفت زیبارو در ۲۴ ساعت شبانه‌روز چه خوراکی‌هایی می‌خورد

تیلور سوئیفت عاشق غذاهای کبابی هست

تجربه نشان داده هست مردها زیادتر اهل منقل و کباب کردن خوراکی‌های متفاوت می باشند اما داستان تیلور سوئیفت فرق می‌کند و از کباب‌ کردن غذا روی منقل حسابی لذت می‌برد. تیلور در کنار کباب‌کردن گوشت، علاقه‌زیادی به سبزیجات کبابی نیز دارد و این خوراکی‌های کبابی بسیاری را در رژيم‌غذایی تیلور سوئیفت می‌توان پیدا نمود.

تیلور سوئیفت قناد ماهری هست

تیلور سوئیفت نه‌تنها علاقه‌ بسیاری به خوردن شیرینی دارد لکن حسابی اهل شیرینی‌‌پزی هست و در گذشته عکس‌های مختلفی را در اینستاگرام سوئیفت شاهد بودیم که تصویر شیرینی‌های دست‌پخت خودش را با هواداران به اشتراک گذاشته بود.

سوئیفت از درست کردن شیرینی‌های متفاوت لذت می‌برد و یکبار شاهد پخت کیک خوشمزه‌ای بویدیم که سوئیفت برای سلنا گومز درست کرده بود.

تیلور سویفت در ۲۴ ساعت شبانه‌روز چه می‌خورد؟

رژيم‌غذایی تیلور سوئیفت در روزهای سرد سال تفاوت دارد

تجربه نشان داده هست مردم در روزهای سرد به خوراکی‌های گرم علاقه پیدا می‌کنند، سوئیفت نیز از این قائده مستثنی نیست و علاقه‌ بسیاری به خوراکی‌های زمستانی دارد. به همین مقصود پخت نان زنجبیلی و شکلات‌های خوشمزه و خوردن آن‌ها از مواردی هست که تیلور سوئیفت را در روزهای سرد سال در حال انجام آن‌ها رویت خواهید کرد.

در این قسمت به انتهاء لیست خوراکی‌هایی آمدیم که تیلور سوئیفت دوست‌داشتنی در طول روز میل می‌کند.