گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۰۰ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
تکنولوژی بالای چینی ها برای پرداخت بلیط

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه خبر ها داغ گروه فضای سایبری باشگاه خبرنگاران جوان، ، در کشور چین با هدف صرف‌جویی در وقت، تکنولوژی پیشرفته‌ای برای پرداخت بلیط اتوبوس بکار گرفته می‌شود. در این تکنولوژی مدرن که در دو خط اتوبوس شهر جینخوا استان ژجیانگ راه‌اندازی شده، مسافران از طریق […]

تکنولوژی بالای چینی ها برای پرداخت بلیطبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه خبر ها داغ گروه فضای سایبری باشگاه خبرنگاران جوان، ، در کشور چین با هدف صرف‌جویی در وقت، تکنولوژی پیشرفته‌ای برای پرداخت بلیط اتوبوس بکار گرفته می‌شود. در این تکنولوژی مدرن که در دو خط اتوبوس شهر جینخوا استان ژجیانگ راه‌اندازی شده، مسافران از طریق اسکن چهره، هزینه بلیط خود را پرداخت می‌کنند.

مسافران برای استفاده از این تکنولوژی باید عکس چهره و مشخصات حساب بانکی خود را از طریق گوشی‌های هوشمند خود در نرم‌افزار شرکت اتوبوسرانی «جینخوا» ثبت نمایند. بدین ترتیب چهره مسافران به ابزار دستگاه اسکن که در ورودی اتوبوس انتصاب شده، اسکن و هزینه بلیط از حسابشان کسر می‌شود. با این روش، تنها در یک ثانیه دوربین قادر به تأیید پرداخت از طریق چهره هست که از زمان کشیدن کارت یا اسکن کارت بانکی کمتر می باشد.

این مطلبو از دست ندید!  تکذیب تهیه بلیت برای برانکو از سوی باشگاه