تاریخ: ۱۴:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
تکمیل طرح های نیمه تمام در اولویت برنامه سال ۹۶

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از قم، دکتر علی اصغر اکرمی امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیران بیمارستان های حضرت معصومه(س)، ایزدی و الزهرا(س)طی سخنانی ابراز داشت: تکمیل و توجه به طرح های عمرانی از جمله مسائلی بود که جزو سیاست های ما به شمار می رود و با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از قم، دکتر علی اصغر اکرمی امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیران بیمارستان های حضرت معصومه(س)، ایزدی و الزهرا(س)طی سخنانی ابراز داشت: تکمیل و توجه به طرح های عمرانی از جمله مسائلی بود که جزو سیاست های ما به شمار می رود و با تمام توان در این زمینه تلاش خواهیم کرد.

وی گفت: آموزش نیروی انسانی نیز از دیگر مواردی است که نباید از آن غافل شویم که در این زمینه نیز در سطوح مختلف اقدام به آموزش کرده ایم.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم تصریح کرد: به منظور تسریع در کارها، پس از کسب مجوزهای لازم از هیئت رئیسه، تفویض اختیارات به واحدها داده شد تا بتوانیم در این عرصه نیز موفق باشیم.

دکتر اکرمی به اصل ۴۴ قانون اساسی و موضوع خصوصی سازی اشاره کرد و گفت: در این زمینه طی سال های ۹۴ و ۹۵ اقدامات اساسی صورت گرفت و در بخش های مختلف بیمارستانی از جمله نظافت و تاسیسات این کار انجام شد که امیدواریم این اقدام همواره بهینه سازی و اجرایی شود.

این مطلبو از دست ندید!  ۹ نکته اصلی برای طبیعت گردی در یک روز

وی با اشاره به ارتقا هتلینگ بیمارستانی گفت: این امر بسیار مهمی است و باید همواره به آن اهتمام و توجه شود اما از آن مهمتر آن چیزی که موجب رضایت مردم می شود، نحوه تکریم و خدمات رسانی مطلوب به آنهاست.