تاریخ: ۱۷:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

آ آی اسپورت: از همان ایامی اولی که حمیدرضا جهانیان صاحب باشگاه نقت گردید و مانند خیلی از مسئولان تازه وارد در فوتبال ایران شعارهای تعجب آور و غیر باورکردنی داد مشخص بود که قرار نیست نفت تهران رنگ آرامش را نگاه کند. مروری کنیم بر همه دسته گلهایی که این مدیر در کمتر از […]

آ آی اسپورت: از همان ایامی اولی که حمیدرضا جهانیان صاحب باشگاه نقت گردید و مانند خیلی از مسئولان تازه وارد در فوتبال ایران شعارهای تعجب آور و غیر باورکردنی داد مشخص بود که قرار نیست نفت تهران رنگ آرامش را نگاه کند.

مروری کنیم بر همه دسته گلهایی که این مدیر در کمتر از نیم فصل در نفت به آب داده هست.

رکوردار جابجایی مربی در دنیا

بعد از اینکه علی کریمی اردوی نفت را شب پیش از بازی سوپرجام با پرسپولیس ترک نمود حمید درخشان سرمربی نفت گردید. جهانیان که پس از آغاز لیگ رسما مالکیت نفت را بر عهده گرفته بود پیش از بازی هفته ششم با توسیع فولاد با روشی تعجب آور و با استفاده از رای بازیکنان علی کریمی را سرمربی نفت کرد. آ رکورد جابجایی دو مربی در یک باشگاه در چند هفته را در سراسر جهان لازم هست با اسم جهانیان درج کرد.

شعار خنده دار

در روزهایی که گفت وگو از کنار گذاشتن نفت از لیگ قهرمانان قاره آسیا بود مسئولان نفت با روشی مهدکودکی به مقابله با این اتفاق رفتند. آ آنان در بازی مقابل استقلال روی پیراهن تیم شان این شعار را حک کردند: «نفت طلائیه آسیائیه»! قصد مسئولان نفت این بود که این شعار در بازی پربیننده نفت و استقلال این شعار اکانتی دیده گردد و اهالی فوتبال به این نتیجه برسند که نفت حتما آسیایی می گردد. اما حک شعار روی پیراهن برای آسیایی شدن اصلا قدر کفایت نیست!

همکاری با لالیگا! چه شد؟

» اما همین فرد را هم کسی در تهران ندید!

پیشنهاد کادو در پخش زنده تلویزیونی

اما همین فرد را هم کسی در تهران ندید!مصاحبه جهانیان با عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰ در بحبوحه اختلافاتش با علی کریمی از گفت و گو های تعجب آور و غریب این سالها هست.

حذف قابل حدس از آسیا

جهانیان هرچند به این اتفاق اعتراض شدیدی داشت اما حقیقت این هست که او هیچ کاری در زمینه رهایی نفت از حذف انجام داد. برپایه مدعای خود مسئولان و البته چند تن از طلبکاران نفت این باشگاه حدود ۲۰ میلیارد تومان قرض داشت که جهانیان در این مدت هیچ کاری برای پرداخت این قرض ها و البته جلب ضایت شاکیان نکرد. در حقیقت کوشش او برای رهایی نفت از حذف در حد حک شعار «نفت طلائیه آسیائیه»! روی پیراهن این تیم باقی ماند و بنابراین نفت از قاره آسیا حذف گردید. این در حالیست که باشگاه های استقلال و پرسپولیس با کوشش مسئولان و البته وزارت ورزش بعنوان صاحب این دو باشگاه، مشکلات پولی شان را که زیاد زیادتر از نفت بود حل کردند.

این مطلبو از دست ندید!  کیسه آشغال های دوستدار محیط زیست تولید گردیدند

نامه به فدراسیون فوتسال!

چند روز پس از اعلام گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران مبنی بر عدم صلاحیت مالکان تازه نفت در ادامه کار با این باشگاه جهانیان نامه ای به هیات فوتبال تهران درج کرد تا از خطر انحلال تیم های پایه و علاوه بر این تیم فوتسال زنان این باشگاه خبر بدهد. نکته تعجب آور این که رونوشت این نامه برای فدراسیون فوتسال فرستاده شده بود! البته از کسی که قصد مشارکت با لالیگا را داشت تعجب آور نیست که نداند فدراسیونی به اسم فوتسال نداریم و این کمیته فوتسال هست متولی امور این رشته ورزشی است!

شکست در پرونده کریمی

آ نکته تعجب آور این که رونوشت این نامه برای فدراسیون فوتسال فرستاده شده بود! البته از کسی که قصد مشارکت با لالیگا را داشت تعجب آور نیست که نداند فدراسیونی به اسم فوتسال نداریم و این کمیته فوتسال هست متولی امور این رشته ورزشی است!آخرین دسته گل صاحب تازه باشگاه نفت شکست در پرونده شکایت کریمی از این باشگاه هست. باشگاه نفت در حکمی که همین امروز اعلام گردید محکوم به پرداخت دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان مبلغ قرارداد علی کریمی به او شده هست. چرا که برپایه سندهای باشگاه نفت بدون اینکه حکم برکناری کریمی را صادر کند حمید درخشان را جایگزین او کرده است! جهانیان البته در همان برنامه ۹۰ مشهور مدعی شده بود شکایت کریمی به مکانی نمی رسد!

  چرا که برپایه سندهای باشگاه نفت بدون اینکه حکم برکناری کریمی را صادر کند حمید درخشان را جایگزین او کرده است! جهانیان البته در همان برنامه ۹۰ مشهور مدعی شده بود شکایت کریمی به مکانی نمی رسد! همه این حوادث در کمتر از یک نیم فصل افتاده هست. ثمره مالکیت جهانیان در باشگاه نفت همین هست که خواهید دید. آ آیا کسی سراغ آنان هم خواهد رفت؟