تکمیل برنامه زمانبندی اجرای طرح کاهش تصادفات درون‎شهری/ لزوم انتقال نمایشگاه‌های خودرو به مکان دائمی

0
اشتراک

تکمیل برنامه زمانبندی اجرای طرح کاهش تصادفات درون‎شهری/ لزوم انتقال نمایشگاه‌های خودرو به مکان دائمی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه حقوقی و قضای خبرگزاری میزان،  به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجان شرقی چهارمین جلسه کمیته اجرایی کاهش تصادفات درون شهری و ارتقاء فرهنگ ترافیک کلانشهر تبریز در سالن جلسات دادگستری تبریز برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر مسعودی فر معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی با تسلیت به مناسبت شهادت آتش نشانها و درگذشت جمعی از هموطنان، با اشاره به مصوبات جلسات قبل اظهار داشت: اقدامات موثری از طرف ادارات ذیربط انجام گرفته و لازم است اقدامات عملی در خصوص اجرای طرح انجام شود.
در ادامه آقای حقیقی دبیر کمیته اجرایی گزارشی از اقدامات صورت گرفته را قرائت کرد و حاضرین جلسه نیز به بیان نکته نظرات خود پرداخته و موارد ذیل به تصویب رسید:
۱٫مقرر گردید در جلسات آتی مسئولین خدمات، عمران و زیبا سازی شهرداری تبریز نیز در جلسه حضور داشته باشند تا از توانایی های آن ادارات نیز در اجرای این طرح استفاده شود.
۲٫برنامه زمانبندی اجرای طرح مزبور در اسرع وقت تکمیل و اصلاحات لازم انجام شده و نتیجه اجرایی نمودن طرح به دبیرخانه معاونت پیشگیری ارسال شود.
۳٫مقرر شد پیگیری لازم برای انتقال نمایشگاههای خودرو به مکان دائمی صورت گیرد.
۴٫پیگیری لازم در مسیرهای انتخابی از نصب بنرها، و تابلوهای تبلیغاتی جدید جلوگیری شده و نسبت به پاک سازی معابر از کانکس ها و سایر سد معبرها اقدام صورت گیرد.
۵٫مقرر شد از ۲۹ بهمن ماه سال جاری اجرای طرح مزبور آغاز شده و تا تاریخ قید شده اقدامات مربوطه توسط شهرداری، پلیس راهور و سایر ادارت ذیربط انجام گیرد.
۶٫اوایل اسفند ماه سال جاری جلسه شورای سیاست گذاری استان تشکیل و نتایج اقدامات ارائه شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.