تاریخ: ۲۳:۱۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فارس، پزشکان پاکستانی در هشت ماهگی متوجه توموری در چشم این دختر شدند و آن را سرطان چشم تشخیص دادند، اما کسی فکر نمی‌کرد که این تومور به اندازه توپ فوتبال رشد کرده و او را نابینا کند. این کودک که شهزادی نام دارد، در روستای دور […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فارس، پزشکان پاکستانی در هشت ماهگی متوجه توموری در چشم این دختر شدند و آن را سرطان چشم تشخیص دادند، اما کسی فکر نمی‌کرد که این تومور به اندازه توپ فوتبال رشد کرده و او را نابینا کند.
این کودک که شهزادی نام دارد، در روستای دور افتاده‌ای در پاکستان زندگی می‌کند که خانواده‌اش توان هزینه‌های سنگین درمان وی را ندارند.
پدر و مادر این کودک پاکستانی در شرایطی که وضعیت مالی خوبی ندارند، هرآن چه را که داشتند نیز برای درمان دخترشان خرج کردند و به اکثر شهرهای پاکستان برای درمان وی سفر کردند که بی‌نتیجه بوده است.
پزشکان که احتمال مرگ این دختربچه را می‌دهند، باور دارند با توجه به رشد مداوم تومور صورت او، مراحل درمانی هرچه سریع‌تر باید شروع شود.
پدر و مادر این کودک هفت ساله از دولتمردان، تاجران، توانگران و هر کسی که می‌تواند کمکی کند، تقاضا کرده‌اند برای درمان دخترشان قدمی بردارند.