تاریخ: ۲۱:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
تولید محتوای تعلیمی نوروز ۹۷ مدرسه ها کشور در دو شهر مازندران

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  از ، سید عیسی میرشفیعی معاون تعلیم اوائلی تعلیم و پرورش مازندران گفت: منطقه های شهرستان بلده و بابل بعنوان دبیرخانه تولید محتوای فعالیت‌های نوروزی در سال ٩٧_۹۶ انتخاب گردیدند. وی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  از ، سید عیسی میرشفیعی معاون تعلیم اوائلی تعلیم و پرورش مازندران گفت: منطقه های شهرستان بلده و بابل بعنوان دبیرخانه تولید محتوای فعالیت‌های نوروزی در سال ٩٧_۹۶ انتخاب گردیدند.

وی با اظهار اینکه کلاس توجیهی تولید محتوا برای شهرستان‌های ذیربط برگزار گردید، اضافه کرد: شهرستان بلده تولید محتوای پیش دبستانی و مرحله اول اوائلی را بر عهده گرفت.

میرشفیعی گفت: بابل هم دوره‌ی دوم اوائلی را برای تولید محتوا در این قسمت بر عهده گرفت که بازبینی پایانی تولید محتوا را حوزه‌ی اوائلی استان انجام خواهد داد.

وی با اشاره به تفاهم نامه طرح محور و مدرسه گفت: در زمینه اعمال این طرح در استان محصلین پایه سوم و چهارم اوائلی ماهانه یک بار جهت شرکت در کلاس‌های تخصص افزایی در زمینه‌های متفاوت به محور می‌روند

این مطلبو از دست ندید!  سفری به هلند ایران؛ از سرچشمه و چنار هزار‌ساله تا ستون‌های تاریخی خورهه