تاریخ: ۱۹:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
تولد «رادیو جمعه» با خاطره ای از نوذری و تقدیر از سمسارزاده + فیلم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، این جشن ولادت یکشنبه ـ ۲۶ آذر ماه ـ هم زمان با ضبط برنامه «رادیو جمعه» در در سرای محله زعفرانیه (محل ضبط این برنامه) تدارک دیده گردید. در این مراسم، برنامه رادیو جمعه با مبحث ولادت، با اجرای نمایش هایی با هنرمندی بازیگران طنز رادیو […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، این جشن ولادت یکشنبه ـ ۲۶ آذر ماه ـ هم زمان با ضبط برنامه «رادیو جمعه» در در سرای محله زعفرانیه (محل ضبط این برنامه) تدارک دیده گردید.

در این مراسم، برنامه رادیو جمعه با مبحث ولادت، با اجرای نمایش هایی با هنرمندی بازیگران طنز رادیو ضبط گردید که جمعه این هفته روی آنتن می رود.

در ادامه برنامه علیرضا جاویدنیا عنوان کرد: ما در یک سالگی رادیو جمعه هم کیکی تدارک نگاه کردیم و مراسمی با حضور مدیر رادیو ایران برپا گردید. امروز، روز اختصاصیی برای ما رادیویی هاست.

پس از ان جاویدنیا از افتخاری، مدیر گروه ورزش دعوت نمود که به روی صحنه بیاید.

در این نمایش بازیگری بود که نقش یک دزد را بازی می کرد و از همه جذابتر بود. ما دو هفته بعد بار دیگر برای دیدن این نمایش رفتیم. آ آن بازیگر علیرضا جاویدنیا بود.

این مطلبو از دست ندید!  مناظری زیبا از طبیعت زمستانی در نهاوند + فیلم

جاویدنیا در همین زمینه عنوان کرد: وقتی که برنامه صبح جمعه با شما را اجرا کردیم، مادرم مرگ کرد. مراسم را برگزار کردیم و در همان زمان آقای نوذری دست من را گرفت و عنوان کرد برای ضبط برنامه برویم. آ

در جشن ولادت دو سالگی رادیو جمعه، علاوه بر این تصویر هایی از هنرمندان این برنامه و کلیپی از گفت وگو ها و هنرنمایی اصغر سمسارزاده پخش گردید.

در ادامه برنامه جاویدنیا از پادشاه آبادی و احمدپور دعوت نمود تا به روی صحنه بیایند تا از سمسارزاده تقدیر کنند. جاویدنیا در همین زمینه عنوان کرد: سمسارزاده ۶۰ سال پیشینه کار دارد و هم حالا هم که برنامه تمام گردد، به تئاتر خواهد رفت.

در این قسمت توان دارید گوشه هایی از جشن ولادت و ضبط برنامه رادیو جمعه را در قالب ویدئو رویت کنید.

..