تاریخ: ۱۷:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
توقیف خودروی حامل مواد مخدر در محور منوجان – بندرعباس

رضا محمدحسنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در منوجان اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان منوجان در حین گشت‌زنی در محور چاه‌شاهی که مرز منوجان به بندرعباس است به یک دستگاه سمند مشکوک و برای بازدید به پارکینگ انتقال دادند. فرمانده انتظامی منوجان بیان داشت: مأموران در بازرسی مقدماتی با استفاده […]

رضا محمدحسنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در منوجان اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان منوجان در حین گشت‌زنی در محور چاه‌شاهی که مرز منوجان به بندرعباس است به یک دستگاه سمند مشکوک و برای بازدید به پارکینگ انتقال دادند.

فرمانده انتظامی منوجان بیان داشت: مأموران در بازرسی مقدماتی با استفاده از شم و تجربه پلیسی متوجه جاساز حرفه‌ای مواد که زیر سپر خودرو قرار داشت، شدند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران با اندکی اقدامات فنی روی خودرو موفق به بیرون کشیدن ۲۹ کیلو و ۲۰۰ گرم هروئین و ۳۰۰ گرم شیشه از جاساز ماشین شدند.

فرمانده نیروی انتظامی منوجان یادآور شد: این خودرو از مسیر ایرانشهر به منوجان و از این شهرستان قصد رفتن به بندرعباس را داشت که در دام ماموران نیروی انتظامی افتاد.

این مقام انتظامی گفت: پرونده مقدماتی تشکیل و به همراه متهم و مواد مکشوفه و خودرو توقیفی برای سیر مراحل قانونی تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر شد.

این مطلبو از دست ندید!  رود "بشار" خشک شد؛ محیط زیست و آب منطقه ای خود را به خواب زده اند