توقیف بالغ بر ۷۲ میلیارد محموله‌ قاچاق در هرمزگان

0
اشتراک

توقیف بالغ بر ۷۲ میلیارد محموله‌ قاچاق در هرمزگان

‌به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، ‌سردار عزیزالله ملکی در این خصوص بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی استان با همکاری مأموران انتظامی طی یک هفته گذشته با تلاش شبانه‌روزی و اجرای طرح‌های پاک‌سازی نقاط آلوده، ۷۴ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل کالای قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.

وی افزود: با تلاش شبانه‌روزی مأموران، شش میلیون و ۷۴۰ هزار نخ سیگار، هزار و ۵۸متر پارچه، ۵۳ کیلو چای، ۱۷۷ دستگاه لوازم‌خانگی، ۲۱ قطعه لوازم خودرویی، هزار و ۱۳۴ عدد لوازم‌آرایشی، ۱۳۴ تن برنج، ۱۴ هزار و ۲۹۳ ثوب البسه، ۱۹۲ رأس احشام و ۹۰ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد.

این مقام انتظامی هرمزگان با بیان اینکه ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف‌شده ۷۲ میلیارد و ۷۶۸ میلیون ریال است، اظهار کرد: در این راستا دو باند قاچاق کالا منهدم و ۱۱۸ متهم نیز دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه طی این مدت ۱۲۷ پرونده مربوط به کشف کالای قاچاق تشکیل‌شده است، تصریح کرد: از این تعداد ۱۲ پرونده بالای صد میلیون تومان و ۱۱۵ پرونده زیر صد میلیون تومان بوده است.

سردار ملکی قاچاق را برای استان و کشور خطر امنیتی و اقتصادی بزرگی دانست و گفت: پلیس با اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا با تمام توان با این پدیده شوم و قاچاقچیان به‌صورت قاطع قانونی و بدون اغماض برخورد می‌کند.

انتهای پیام

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.