گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
توقعات از تیم نکونام بالا رفته هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، محمد کاظمی در مورد نحوه بلیت فروشی بازی نساجی و استقلال، اظهارداشت: طرفداران برای خرید بلیت الکترونیکی بازی با استقلال باید زودتر اقدام می‌کردند چون در روز بازی اصلا و ابدا بلیت کاغدی به فروش رسیده نخواهد گردید. وی با اشاره به نخستین تجربه بلیت فروشی الکترونیکی باشگاه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

محمد کاظمی در مورد نحوه بلیت فروشی بازی نساجی و استقلال، اظهارداشت: طرفداران برای خرید بلیت الکترونیکی بازی با استقلال باید زودتر اقدام می‌کردند چون در روز بازی اصلا و ابدا بلیت کاغدی به فروش رسیده نخواهد گردید.

وی با اشاره به نخستین تجربه بلیت فروشی الکترونیکی باشگاه نساجی گفت: در بازی با لردگان نخستین تجربه فروش بلیت الکترونیکی را پشت سرگذاشتیم و بسیار موفقیت آمیز بود. البته از این بازی استقبال چندانی نشد و تعداد تماشاگران کم بود ولی بی شک در بازی با استقلال با ظرفیت بسیاری از علاقه‌مندان مواجه هستیم.

معاون اجرایی باشگاه نساجی در مورد برتری پُر گل تیمش در جام حذفی تصریح نمود: بازی دشواری نبود و برابر تیمی جوان به میدان رفتیم. دروازه‌بان این تیم شاید ۱۸ سال هم نداشت هرچند نکونام هم در این بازی از بعضی جوان‌ها و بازیکن هایی که مجال بازی پیدا نکرده بودند استفاده نمود.

این مطلبو از دست ندید!  قطار تهران-وان ترکیه راه‌اندازی شد

کاظمی در مورد بازی نساجی و استقلال هم افزود: هر چند در بازی با پرسپولیس در تهران نتیجه را واگذار کردیم ولی بازی خوبی انجام دادیم و طرفداران رضایت داشتند. شاید اگر ۱۰ نفره نمی‌شدیم می‌توانستیم یک امتیاز از آنان دریافت کنیم به همین علت توقعات از تیم نکونام بالا رفته و اکنون که می‌خواهیم برابر استقلال در خانه بازی کنیم، خیلی‌ها از ما می‌خواهند نتیجه دریافت کنیم. امید دارم سر انجام ۳ امتیاز این بازی را به دست آوردیم.