گروه: آشپزی
تاریخ: ۱۲:۱۷ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
توضیح ساکت درباره عدم حضور آشپز کنار تیم ملی فوتسال

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، محمدرضا ساکت در مراسم استقبال از تیم ملی فوتسال بعد از برگشت از چین تایپه همراه با قهرمانی در جام ملتهای فوتسال قاره آسیا تیم فوتسال سازگاری و هارمونی خوبی به لحاظ فنی،  اجرایی و مدیریتی دارد و شرایط خوبی با تلاش‌های ناظم‌ا لشریعه،‌علی صانعی بوجود […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، محمدرضا ساکت در مراسم استقبال از تیم ملی فوتسال بعد از برگشت از چین تایپه همراه با قهرمانی در جام ملتهای فوتسال قاره آسیا تیم فوتسال سازگاری و هارمونی خوبی به لحاظ فنی،  اجرایی و مدیریتی دارد و شرایط خوبی با تلاش‌های ناظم‌ا لشریعه،‌علی صانعی بوجود آمده هست.  

 وی اضافه کرد: می دانید اکتساب قهرمانی سخت و سخت‌تر از آن محافظت قهرمانی هست، نگاه ویژه‌ای به تیم ملی فوتسال گردید و در مرکز ملی ابزارها را زیرساخت‌های بهتری فراهم گردید. در بعضی از مورد ها هم استانداردهایی وجود دارد که میزبان باید آنان را رعایت کند، خود ما وقتی میزبان مسابقات می‌شویم این تاییدیه‌ها را از کنفدراسیون فوتبال قاره آسیا می‌گیریم، مشکلاتی وجود داشت که بعد از مرتفع نشدن آنان نسبت به برطرف آن اقدام کردیم.  

 دبیرکل فدراسیون فوتبال در جواب به سوالی درباره اینکه گفته می‌شود علی کفاشیان و مهدی تاج بجای آشپز به چین تایپه رفتند عنوان نمود: میزبان دارای تعهد هست غذای نرمال اینترنشنال را برای میزبانی تهیه کند، باید بوفه بین‌المللی زده می‌شد که آنان نتوانستند به تعهداتشان عمل کنند، این سخن حقیقت ندارد،‌ اصلا قرار نبود آشپزی کنار تیم باشد چون که میزبان دارای تعهد هست طبق استانداردها ابزارها لازم را مهیا کند. 

 

 ساکت در مورد اینکه بعد از برگشت تیم ملی از کرواسی لباس‌ها از تن ملی پوشان در فرودگاه خارج شده و علی کفاشیان از این مبحث ابراز بی‌اطلاعی کرده هست، گفت: حرفی که دیشب مطرح نمودم همین بود که الان آن را تکرار می‌کنم،‌ما برای مسابقات چهار سبد لباس داریم و وضع به اینچنین هست که وقتی فصل تمام می‌شود دوباره این لباس‌ها تغییر می‌کند اما در این بین البسه از بازیکنان گرفته می‌شود و بعد از شستشو به آنان تحویل داده خواهد گردید. 

این مطلبو از دست ندید!  طرز تهیه سالاد مرغ با بروکلی

 وی درخصوص وضع البسه تیم ملی گفت: بنظرم در این مدت مبحث دوباره داشت تحت‌الشعاع یکسری از مسائل قرار می‌گرفت و اینچنین رفتارها زیبنده ضرب آهنگ ملی نیست، این مسائل برای زمانی هست که قرارداد اسپانسری بین فدراسیون و شرکت آدیداس بسته شده بود اما وقتی قوانین و جزئیات قرارداد تغییر کرد طبعا عرضه خدمات هم گرفتار تحولات می‌شود، آن زمان آدیداس قرار بود اسپانسر سه ساله تیم ملی باشد و همینجا هم اعلام می‌کنم که دیروز البسه ما در جام جهانی مورد تایید فیفا قرار گرفته هست. 

 ساکت درخصوص اینکه نقش یوز ایرانی روی پیراهن تیم ملی در جام جهانی وجود دارد یا خیر، گفت: البته قرار نبود این مبحث رسمی اعلام گردد ولی دیروز نماینده شرکت آدیداس لباس‌های همه تیم‌هایی که تحت قرارداد این شرکت می باشند را به مقر فیفا برد و بعد از عرضه تاییدیه آن را هم گرفت.  

 وی دنبال کرد: قبل از این قرارداد ما با آدیداس به طور اسپانسرینگ بود اما وقتی آنان از این قرارداد امتناع کردند و اعلام نمودند که شرایط تجاری را در ایران نمی‌توانند انجام دهند نحوه عقد قرارداد تغییر کرد و در کمال خوشبختی آنان اکنون بر طبق قرارداد جلو رفته و تایید البسه تیم ملی را هم از فیفا گرفتند.

ساکت در جواب به سوالی مبنی بر اینکه درنهایت قرارداد ناظم‌الشریعه با فدراسیون چند ساله‌ هست، گفت: از اینکه شما دغدغه سرمربی تیم ملی را دارید ممنون هستم،‌چون او فردی بی‌حاشیه و توانمند هست و هارمونی فکری خوبی بین او و آقای صانعی وجود دارد، طبعا کمیته فوتسال همه باید به جمع‌بندی برسد ولی در کل کارکرد ناظم‌الشریعه برای ما مطلوب بررسی می‌شود.