گروه: ورزش
تاریخ: ۱۶:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
توضیحات مدیرعامل ذوب آهن به حضور در رختکن پرسپولیس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، سعید آذری درباره اینکه گفته می شود او پس از بازی با پرسپولیس به رختکن این تیم رفته و پس از بیرون آمدن از آن در را محکم به هم کوبیده اظهار داشت: ما با هر تیمی که بازی داریم من پس از آن به رختکن […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

سعید آذری درباره اینکه گفته می شود او پس از بازی با پرسپولیس به رختکن این تیم رفته و پس از بیرون آمدن از آن در را محکم به هم کوبیده اظهار داشت: ما با هر تیمی که بازی داریم من پس از آن به رختکن تیم حریف می روم و به عوامل آنها خسته نباشید می گویم و دیروز هم این کار را انجام دادم و به برانکو و عوامل تیم پرسپولیس خسته نباشید گفتم. چیز خاصی بین ما پیش نیامد و من وقتی که در را رها کردم به چارچوب آن برخورد کرد.

وی درباره اینکه آیا تساوی تیمش با پرسپولیس عادلانه بود، تصریح کرد: نتیجه بازی با پرسپولیس عادلانه نبود و ما باید ۳ امتیاز را می گرفتیم. پس از آنکه ۳ بر یک پیش افتادیم بازیکنان ما باید به فکر حفظ نتیجه بودند اما آنها ترجیح دادند همچنان روند تهاجمی تیم را حفظ کرده و گل های بیشتری بزنند.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره اینکه این تیم شاید شانس کسب سهمیه آسیا را هم از دست بدهد، تاکید کرد: من نمی دانم این چه بحثی است که رسانه ها به آن می پردازند. مگر تیم تراکتورسازی پیش برنده فینال جام حذفی است؟ من فکر می کنم تراکتور با همین روند پیش برود فینال جام حذفی را هم از دست می دهد و نفتی ها هم مانند تراکتوری ها برای قهرمانی در جام حذفی انگیزه دارند. 

وی تصریح کرد: باتوجه به بازیکنانی که پیش از شروع فصل از دست دادیم و فراز و نشیب ها و چالش هایی که در طی فصل داشتیم و از همه مهمتر تزریق بازیکنان جوان به تیم فکر می کنم جایگاه خوبی را بدست آورده ایم. ضمن اینکه هنوز یک هفته دیگر باقی مانده و شاید رتبه چهارم جدول را دوباره بدست آوریم.

آذری درباره وضعیت تمدید قرارداد با سرمربی این تیم هم گفت: عملکرد حسینی با توجه به شرایطی که این تیم داشته قابل قبول است. من به ثبات اعتقاد دارم. حسینی عملکرد قابل قبولی داشته و در جلسه هیات مدیره از عملکرد او دفاع می کنم.

وی درباره اینکه آیا اختلافی که بین او و رجب زاده بوجد آمده بود حل شد، تصریح کرد:  مسئله ای بین من و رجب زاده بوجود نیامده بود. من به عنوان مدیرعامل باشگاه نه تنها با رجب زاده بلکه با هیچ بازیکنی مشکل شخصی ندارم بلکه برخی موارد شیطنت هایی از خارج باشگاه ایجاد می شود که باید به آنها ورود کنم. رجب زاده یکی از ارزشمندترین بازیکنان تاریخ فوتبال ذوب اهن است و نزد هواداران هم محبوبیت زیادی دارد. او به عنوان یک فوتبالیست وظیفه دارد که فقط پولش را بگیرد و فوتبال بازی کند. واقعا پولی هم که می گیرد حلالش است و نوش جانش چون زحمت زیادی برای تیم می کشد. خود مهدی هم به عنوان یک بازیکن می داند که باید ارکان باشگاه سرجایش باشد.

وی درباره اینکه آیا قرارداد این بازیکن تمدید خواهد شد، اعلام کرد: من در دوران مدیریتم هیچگاه در مورد تمدید شدن یا نشدن قرارداد یک بازیکن دخالت نکرده ام چون این موضوع بستگی به نظر سرمربی تیم دارد و حسینی هم تا این لحظه هیچگونه لیستی به ما نداده است.

آذری درباره نشستی که فردا او و حسینی با هیئت مدیره باشگاه دارند، گفت: در این جلسه سیاست گذاری های ورزش باشگاه ذوب اهن تبیین شده و گزارشی از عملکرد یکساله باشگاه ارائه می دهیم. ضمن  اینکه قرار است حسینی هم گزارشی از عملکرد تیم و برنامه هایی که دارد ارائه دهد. در این جلسه بحث تمدید شدن یا نشدن قرارداد او مطرح نیست چون باشگاه ذوب اهن کاملا برنامه محور است و برای هر کاری مثل مذاکره با کادرفنی و بازیکنان، اردوها، آغاز تمرینات برنامه دارد. ما هیچگاه در این موارد احساسی عمل نمی کنیم.

وی درخاتمه تاکید کرد: ما علاوه بر فوتبال در توسعه اماکن ورزشی هم دستاوردهای خوبی داشته ایم که می توان به مواردی همچون ساخت زمین چمن مصنوعی با استانداردهای فیفا که به نام عاصف نام گذاری شده، جایگزین کردن چمن فولادشهر برای فصل آینده، مقام هایی که تیم های بزرگسالان، پایه و بانوان ما در رشته های مختلف کسب کرده اند و …. اشاره کرد که در این بین عملکرد همکارانم در باشگاه و حمایت های مسئولان کارخانه نقش پررنگی داشته است.

 

برچسب ها: ,