تاریخ: ۱۷:۳۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
توسک: ترامپ سیاست‌خارجی آمریکا در ۷۰ سال گذشته را زیر سوال برده است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دونالد توسک» رئیس شورای اروپا از مواضع «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا انتقاد کرد. بنابر گزارش خبرگزاری فرانسه، وی با انتشار مطلبی که پیش از نشست روز جمعه منتشر شده است، مواضع ترامپ را نگران‌کننده دانسته است. توسک نوشت: «تغییر دولت در آمریکا […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دونالد توسک» رئیس شورای اروپا از مواضع «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا انتقاد کرد.

بنابر گزارش خبرگزاری فرانسه، وی با انتشار مطلبی که پیش از نشست روز جمعه منتشر شده است، مواضع ترامپ را نگران‌کننده دانسته است.

توسک نوشت: «تغییر دولت در آمریکا باعث شده تا اتحادیه اروپا در موضع سختی قرار بگیرد چرا که رهبری جدید این کشور، سیاست خارجی آمریکا در ۷۰ سال گذشته را زیر سوال برده است.»

رئیس‌جمهور آمریکا در طول ۱۰ روز، ۱۸ فرمان اجرایی امضا کرده است بنابر فرمانی که ترامپ در زمینه محدودیت مهاجرت امضا کرده است، به اتباع ۷ کشور ایران، سوریه، لیبی، سودان، عراق، یمن و سومالی به مدت ۹۰ روز اجازه ورود به آمریکا داده نخواهد شد. افراد ۲ تابعیتی که تابعیت یکی از این کشورها را داشته باشند هم در این فهرست قرار دارند.

انتهای‌پیام/م

این مطلبو از دست ندید!  حدس بازدید ۳٫۵ میلیون گردشگر از آذربایجان غربی