گروه: تور
تاریخ: ۱۹:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
توسعه گردشگری در شهرستان ها، از اولویت های تبریز ۲۰۱۸ است

وی با اظهار اینکه قسمت آذربایجان شرقی از اعتبارات اشتغال فراگیر هشت هزار و ۷۳۳ میلیارد ریال هست اضافه کرد: دولت در این راستا پنج درصد یارانه می دهد و بهره بانکی برای اشتغال ۱۳درصد در حوزه های پیشرفت، صنعت، باغات عرضه می شود.مدیرکل امور روستایی استانداری آذربایجان ‎شرقی اضافه کرد: در حوزه شغل ها […]

وی با اظهار اینکه قسمت آذربایجان شرقی از اعتبارات اشتغال فراگیر هشت هزار و ۷۳۳ میلیارد ریال هست اضافه کرد: دولت در این راستا پنج درصد یارانه می دهد و بهره بانکی برای اشتغال ۱۳درصد در حوزه های پیشرفت، صنعت، باغات عرضه می شود.
مدیرکل امور روستایی استانداری آذربایجان ‎شرقی اضافه کرد: در حوزه شغل ها خانگی قسمت استان ۴۰۰میلیارد ریال با قیمت بهره ۴درصدی که قسمت شهرستان عجب شیر اکثر از ۷میلیارد ریال هست.
کرمی از تعلق چهار هزار و ۳۲۰ میلیارد ریال از مکان صندوق پیشرفت ملی به این استان اطلاع داد و اضافه کرد: ۴۵ درصد از مراجع به قسمت کشاورزی، صنعت ها مبدلی ، مراجع طبیعی تعلق دارد و ۲۵ درصد نیز قسمت معادن کوچک و متوسط صنعت ها دستی بوده و فرش دستبافت نیز ۱۰ درصد و شرکت های دانش بنیان ۱۰ درصد قسمت دارند و سرمایه در گردش نیز برای واحدهای تولیدی مستقر در نواحی روستایی ۱۰ درصد مراجع را به خود تعلق می دهد.
وی گفت: از وقت ایجاد دهیاری ها در جمهوری اسلامی ایران پنج هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال به دهیاری های استان تخصیص داده شده هست.
وی با اظهار اینکه در شهرستان عجب شیر از سال ۸۲ تا به حال ارزش تخصیص یافته ۱۳میلیارد و ۷۴۶ میلیون ریال به حساب دهیاری ها واریز شده که نزدیک به ۹۵۵میلیون ریال در چهار سال سابق و دو برابر سال های قبل تعلق یافته هست.

خبرنگار:شهرام ناعم وند**انتشار:عیسی عطاپور*۸
۳۰۷۷/۷۴۸۵