گروه: تور
تاریخ: ۱:۰۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
توسعه مشگین‌شهر به برکت انقلاب اسلامی است

میرعلی رحیمی‌زاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل گفت: پروژه‌های افتتاح شده در دهه فجر سال‌جاری عمدتاً عمرانی بوده و در جهت توسعه گردشگری و تأمین زیرساخت های لازم مناطق مختلف شهرستان انجام شده است. وی با بیان اینکه بیش از ۵۱ پروژه در دهه فجر سال‌جاری در مشگین‌شهر به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: […]

میرعلی رحیمی‌زاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل گفت: پروژه‌های افتتاح شده در دهه فجر سال‌جاری عمدتاً عمرانی بوده و در جهت توسعه گردشگری و تأمین زیرساخت های لازم مناطق مختلف شهرستان انجام شده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۱ پروژه در دهه فجر سال‌جاری در مشگین‌شهر به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: برای تکمیل این تعداد پروژه عمرانی و خدماتی بیش از ۳۸۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

فرماندار مشگین‌شهر تصریح کرد: مردم شهیدپرور مشگین‌شهر قدردان خدمات جمهوری اسلامی ایران بوده و بی‌شک در راهپیمایی‌های مختلف با حضور در صحنه، پشتیبانی خود از نظام و ولایت را اثبات خواهند کرد.

مقام عالی دولت در مشگین‌شهر بیان کرد: توسعه پایدار مشگین‌شهر در طول سال‌های انقلاب به برکت تأمین زیرساخت‌ها و امکانات اساسی جامعه روستایی و شهری این شهرستان بوده است.

رحیمی‌زاد به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به این شهرستان اشاره کرد و گفت: توسعه گردشگری مشگین‌شهر در ۴ سال اخیر به حدی بوده است که اکنون این شهرستان به عنوان قطب گردشگری شمال‌غرب کشور نیز معرفی می‌شود.