گروه: تور
تاریخ: ۱۹:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
توسعه مشارکت های همه جانبه با برخورداری از حجم های منطقه آزادانزلی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ایرنا معاون اتاق بازرگانی استان ساراتف روسیه روز پنجشنبه در جلسه مشترک با معاون اقتصادی ارگان منطقه آزاد انزلی گفت: افزایش مشارکت های دو طرفه و بهره گیری از حجم های منطقه آزاد انزلی ارزش دوچندانی دارد. لئون اف با اشاره به بازدیدش از پروژه های […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ایرنا معاون اتاق بازرگانی استان ساراتف روسیه روز پنجشنبه در جلسه مشترک با معاون اقتصادی ارگان منطقه آزاد انزلی گفت: افزایش مشارکت های دو طرفه و بهره گیری از حجم های منطقه آزاد انزلی ارزش دوچندانی دارد.

لئون اف با اشاره به بازدیدش از پروژه های بزرگ در دست اجرا در منطقه آزاد انزلی خصوصاً مجتمع بندری کاسپین تاکید کرد: جریان پیشرفت همه جانبه منطقه آزاد انزلی ملموس هست و با ایجاد رابطه بین فعالان اقتصادی دو منطقه و حضور سرمایه گذاران دو منطقه، مناسبات اقتصادی منطقه آزاد انزلی با بازارهای روسیه افزایش می یابد .

** ایجاد ارتباطات وسیع فعالان اقتصادی دو کشور ، افزایش ارتباطات را به دنبال دارد
** ایجاد ارتباطات وسیع فعالان اقتصادی دو کشور ، افزایش ارتباطات را به دنبال دارد عضو هیات مدیره و معاون اقتصادی ارگان منطقه آزاد انزلی نیز در ادامه این جلسه ، با ارائه مزیت ها و زیرساخت های این منطقه و کارهای انجام شده در برقرار کردن ارتباطات با کشورهای حاشیه خزر گفت : با دقت به پتانسیل و توانمندی های موجود در منطقه آزادانزلی، مبادلات تجاری با کشورهای حاشیه دریای خزر در حال انجام هست و علاوه بر آن، علی رغم مجتمع بندری کاسپین به عنون بزرگ ترین بندر در دریای خزر، میتوان میزان مبادلات تجاری را بسیار کرد.

وی اهتمام کرد: ایجاد ارتباطات وسیع بین فعالان اقتصادی دو منطقه، رشد مبادلات و افزایش ارتباطات را به دنبال دارد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ایرنا معاون و اعضای اتاق بازرگانی و هیات سرمایه گذاران استان ساراتف روسیه بهمراه سرکنسول روسیه در گیلان از زیر ساخت های عمرانی، اقتصادی و گردشگری منطقه آزاد انزلی بازدید و در جلسهی با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی در مورد افزایش مراودات و ارتباطات در حوزه های کشاورزی ، اقتصادی ، گردشگری و داروسازی گفت و گو کردند.
در این جلسه سرکنسول روسیه در گیلان، نماینده وزارت امور خارجه در گیلان، مسئولان و معاونان ارگان منطقه آزاد انزلی و مشاوران اتاق بازرگانی، فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران کشور روسیه نیز حضور داشتند.
منطقه آزاد انزلی صرفا منطقه آزاد در شمال کشور هست.
خبرنگار: رضا اکبری ** انتشاردهنده:کبیری
۷۴۷۱ / ۲۰۰۷