توزیع بیش از ۴۰۱ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان استان تهران

0
اشتراک

توزیع بیش از ۴۰۱ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان استان تهران

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اجرای رزمایش ملی ایران همدل – طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده، گفت: تاکنون ۱۷۲ آشپزخانه در طرح اطعام مهدوی فعال شده‌اند.

وی با بیان اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۴۰۱ هزار و ۷۵۰ پرس غذای گرم میان خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان توزیع شده است، افزود: همچنین بیش از ۹۳ هزار بسته افطاری در قالب طرح افطاری ساده در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

پرپنچی ضمن تقدیر از کمک‌های مردمی و مشارکت نهاد‌ها در اجرای طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده، بیان کرد: تاکنون بیش از ۵۳ میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان از محل کمک‌های مردمی و خیّران برای تهیه و توزیع غذای گرم و افطاری ساده برای نیازمندان هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران یادآور شد: همچنین تاکنون ۸۳ هزار و ۵۴۹ بسته معیشتی با هزینه‌ای بالغ بر ۳۹ میلیارد و ۹۹۶ میلیون تومان میان خانواده‌های تحت حمایت توزیع شده است.

وی ضمن دعوت از مردم، خیران و همه نهاد‌ها و دستگاه‌های مسئول برای پیوستن به رزمایش ایران همدل- اطعام مهدوی و افطاری ساده، گفت: مردم نیکوکار می‌توانند برای ارائه کمک‌های خود به اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا از طریق شمارگیری کد دستوری – شماره گیری کد دستوری #۱۰۲۱۸۸۷۷* یا شماره گیری سامانه گویای ۷۳۵۵، ۰۲۱ و درج عدد ۱۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ نزد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت اقدام کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.