گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۵:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
توزیع اقلام غذایی بین سیل‌زدگان شهرستان خدابنده

«غفور آقاجانلو» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، گفت: متأسفانه بر اثر بارندگی‌های دو روز گذشته روستاهای سازین، گوجه ییلاق، زاغه‌لو، گل‌تپه و حسین‌آباد خسارت دیدند و منازل مسکونی روستائیان دچار آب‌گرفتگی شد. این در حالی است که نیروهای امداد و نجات هلال‌احمر بلافاصله در محل مستقر شدند و امدادرسانی را آغاز کردند. این مسئول با […]

«غفور آقاجانلو» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، گفت: متأسفانه بر اثر بارندگی‌های دو روز گذشته روستاهای سازین، گوجه ییلاق، زاغه‌لو، گل‌تپه و حسین‌آباد خسارت دیدند و منازل مسکونی روستائیان دچار آب‌گرفتگی شد. این در حالی است که نیروهای امداد و نجات هلال‌احمر بلافاصله در محل مستقر شدند و امدادرسانی را آغاز کردند.

این مسئول با بیان این‌که تیم‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر در کم‌ترین زمان آب‌های جمع شده را تخلیه کردند، ادامه داد: عصر دیروز ۱۹ دستگاه چادر مسافرتی و اقلام خوراکی خشک در میان آن دسته از روستائیان که منازل آن‌ها غیرقابل سکونت شده است، توزیع شد.

وی افزود: صبح امروز نیز در امتداد بارندگی‌های دیروز، اهالی روستاهای تره‌باغلو، منتش، حسین‌آباد و عموکندی از توابع خدابنده با هماهنگی دهیاران امدادرسانی شدند و چادرهای مسافرتی و اقلام غذایی دریافت کردند.

آقاجانلو تصریح کرد: در حاشیه روستای آق بولاغ از توابع خدابنده سدی خاکی احداث شده که ممکن است بر اثر ادامه بارندگی‌ها سرریز شود. این در حالی است که در مسیر سد چند منزل مسکونی وجود دارد که در صورت سرریز شدن سد دچار خسارت و آبگرفتگی می شوند.

این مسئول تصریح کرد: نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر در پی آن است که با استقرار چادرهای مسافرتی در منطقه‌ای امن و در صورتی که بارندگی ادامه پیدا کند، اهالی روستا را پیش از آب‌گرفتگی به این منطقه منتقل کند.

انتهای پیام

برچسب ها: , ,