رپورتاژ آگهی
گروه: مسافرت
تاریخ: 12:41 :: 2018/03/15
تور لیدر فارسی زبان در کلیه شهرهای اروپا

تور لیدر فارسی زبان در کلیه شهرهای اروپا   برای اینکه در یک سفر به ویژه سفری خارجی بتوان بیشتر از امکانات مقصد استفاده کرد و از جاذبه های گردشگری آنجا بهترین بهره را برد، یک تورلیدر کاربلد بسیار ضروری است. به ویژه در سفرهای اروپایی، لزوم وجود یک تورلیدر فارسی زبان، بسیار خودنمایی می […]

تور لیدر فارسی زبان در کلیه شهرهای اروپا

 

برای اینکه در یک سفر به ویژه سفری خارجی بتوان بیشتر از امکانات مقصد استفاده کرد و از جاذبه های گردشگری آنجا بهترین بهره را برد، یک تورلیدر کاربلد بسیار ضروری است. به ویژه در سفرهای اروپایی، لزوم وجود یک تورلیدر فارسی زبان، بسیار خودنمایی می کند. یک تورلیدر ایرانی که با جاذبه های گردشگری شهر اروپایی مقصد آشنایی کامل داشته و راهنمای مسافران برای داشتن بهترین لحظات در سفر باشد، می تواند در بهبود کیفیت سفر گردشگران تاثیر بسزایی داشته باشد.

يک تور ليدر هر اندازه توان انجام کارهای بيشتری را داشته باشد، موفق تر خواهد بود. تور ليدر بايد همواره آمادگی رويارويی با موارد اضطراری را داشته باشد. وظايف او مانند سرکرده پيشاهنگان يا مدير اداره است. بسته به توانمندی و کار آزمودگی، يک سرپرست گروه مي تواند بخشی و يا همه وظايف راهنمای محلي را خود عهده دار شود. اگر او با محل آشنا باشد مي تواند برای توضيح دادن ديدنی ها با راهنمای محلي همکاری کند. اما برای تورهای اروپایی، بسیاری از آژانسهای مسافرتی دنبال تورگردان اروپا می گردند.

این مطلبو از دست ندید!  نمایی زیبا از طبیعت دریاچه زریوار مریوان

شرکت معتبر پایاتورز بعنوان کارگزاری ثبت شده اروپا این خدمات را خدمت آژانسهای مسافرتی محترم به بهترین شکل ارائه داده و تورلیدر فارسی زبان را در تمامی شهرهای اروپایی خدمت دوستان عزیز معرفی می نماید که می توانند از روشهای تماس در ذیل مطلب با گروه پایاتورز تماس حاصل فرمایند.

تور لیدر فارسی زبان در کلیه شهرهای اروپا

تور لیدر فارسی زبان در کلیه شهرهای اروپا

اما این کارگزاری مسافرتی اروپا، پایاتورز، در زمینه کلیه خدمات گردشگری در شهرهای کشورهای اروپایی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز و به ویژه همکاری با آژانسهای گردشگری می باشد. ترانسفر فرودگاهی، رزرو هتل و ویلا و آپارتمان، مترجم برای جلسات و مذاکرات کاری و نمایشگاهها در اروپا، تورهای کشتی کروز، و مشاوره جهت ارائه پکیج تورها به همکاران آژانسهای مسافرتی، خدماتی هستند که علاوه بر تور لیدر فارسی زبان توسط این گروه معتبر ارائه می گردند. متقاضیان این خدمات، به ویژه آژانسهای هواپیمایی و گردشگری محترم می توانند از روشهای زیر با این گروه معتبر تماس گیرند:

وبسایت :

www.payatours.ir

شماره مستقیم ایتالیا (تلگرام، واتزاپ، ایمو و…):

۰۰۳۹۳۲۴۸۱۴۳۱۲۱

شماره دفتر تهران: ۰۲۱۴۱۹۷۹

آدرس دفتر تهران:  خیابان میرعماد، کوچه دوم، پلاک ۲۰، طبقه اول