تورهای مسافرتی همزمان با ایام عطیلات نوروزی گران‌تر می‌شود

0
اشتراک

تورهای مسافرتی همزمان با ایام عطیلات نوروزی گران‌تر می‌شود

محمود صابری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان در زمینه گرانی و افزایش نرخ تورها، اظهار کرد: در مجموع طی سال‌های اخیر راه‌ آهن قیمت‌های خود را با قاعده و بر اساس برنامه افزایش نداده است.

وی با اشاره به اینکه در طول سال‎های اخیر قیمت بلیط‌های راه‌آهن سه یا چهار بار تغییر یافته این در حالی است که دفاتر خدمات مسافرتی در جریان آن نبوده‌اند، تصریح کرد: به همین دلیل اطلاع‌رسانی در این زمینه به صورت دقیق صورت نمی‌گیرد.

رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات صنفی استان زنجان با بیان اینکه برخی مواقع با کاهش یا کاهش قیمت‌ها مواجه می‌شویم، اضافه کرد: در ایام عید نیز تورهای گردشگری حدود ۵۰ تا ۸۰ درصد با افزایش قیمت خواهند داشت.

صابری یادآور شد: برگزاری تورها تابع متغیرهای مختلفی همچون نرخ حمل و نقل، اقامت در هتل، نرخ غذا و … است که با افزایش قیمت این متغیرها، کارمزد آژانس‌های مسافرتی نیز بالا می‌رود.

وی با تأکید بر اینکه همزمان با عید یک سری تورهای غیر مجاز توسط واسطه‌گران و دلالان هم برگزار می‌شود که باید جلوی آنها گرفته شود، ادامه داد: برخی از تورهای فصلی همچون تور به مقصد سرعین، تور ویژه عتبات عالیات و مشهد مقدس از جمله تورهایی است که توسط دلالان در طول ایام عید برگزار می‌شود.

رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات صنفی استان زنجان افزود: در زمینه آژانس‌های غیر مجاز در استان زنجان برای مردم اطلاع‌‌رسانی شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.