گروه: اخبار
تاریخ: ۱۸:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
توجه نکردن به مسایل فرهنگی از ضعف‌های مناظرات تلویزیونی بود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در جمع خبرنگاران در یاسوج افزود: متاسفانه داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در مناظرات تلویزیونی به مسایل فرهنگی توجه نشده و ورود پیدا نکردند که این مساله یکی از ضعف های مناظرات بود. وی بیان کرد: مسایل اجتماعی بسیار مهم هستند اما زیرساخت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در جمع خبرنگاران در یاسوج افزود: متاسفانه داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در مناظرات تلویزیونی به مسایل فرهنگی توجه نشده و ورود پیدا نکردند که این مساله یکی از ضعف های مناظرات بود.

وی بیان کرد: مسایل اجتماعی بسیار مهم هستند اما زیرساخت بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی که امروز دامن گیر ماست، مسایل فرهنگی است که در مناظرات فرهنگی به این بخش پرداخته نشده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید به مسایل فرهنگی جدی تر پرداخته شود و شاید بسیاری از نکته نظراتی که  افراد در معرفی خود در حوزه فرهنگی مطرح می کردند و طرح موضوع می شد شرایط را برای انتخاب صحیح مردم مهیا می کرد.

حجت الاسلام پژمانفر تصریح کرد: امروز مردم باید داوطلبان ریاست جممهوری را خوب بشناسند تا بتوانند گزینه مناسب را انتخاب کنند که حوزه فرهنگی و نظرات آنها در این زمینه می‌توانست به انتخاب مردم کمک کند.

وی در پاسخ به این سوال که داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری چگونه می توانند در هزینه های تبلیغات خود صرفه جویی کنند؟ ادامه داد: حضور افراد در صدا و سیما می تواند تاثیر بسزایی در صرفه جویی هزینه های تبلغاتی داشته باشد. اطلاع رسانی و شناخت راحت تر و کم هزینه تر است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مشکلی که در انتخابات داریم فضای های مجازی است که مدیریت شده نیست و پر از چاشهای زیادی است که با ارائه تهمت‌ها، دروغ ها و گزارش های غیر واقعی موجب ذهنیت نامناسب برای مردم می شود. البته اشکال این مساله به راه اندازی نشدن شبکه ملی اطلاعات برمی گردد.

حجت الاسلام پژمانفر اضافه کرد: یکی از ضعف های که در کشور وجود دارد راه اندازی نکردن شبکه ملی اطلاعات بوده است.

انتهای پیام