گروه: شغل
تاریخ: ۱۰:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
توجه به محدوده زیست و اشتغال پیوسته استراتژی شرکت بابک مس ایرانیان است

وی دنبال کرد: این پروژه الان ۸۹ درصد توسعه فیزیکی دارد و با دقت به خوراک این کارخانه به کنستانتره مس، شرکت بابک مس ایرانیان در راستای معادن و کنستانتره سرمایه گذاری می کند.مدیرعامل شرکت بابک مس ایرانیان با اظهار اینکه این شرکت در مسائل فرهنگی و اجتماعی شهرستان شهربابک حضوری فعال دارد گفت: برای […]

وی دنبال کرد: این پروژه الان ۸۹ درصد توسعه فیزیکی دارد و با دقت به خوراک این کارخانه به کنستانتره مس، شرکت بابک مس ایرانیان در راستای معادن و کنستانتره سرمایه گذاری می کند.
مدیرعامل شرکت بابک مس ایرانیان با اظهار اینکه این شرکت در مسائل فرهنگی و اجتماعی شهرستان شهربابک حضوری فعال دارد گفت: برای تولید کاتد مس از تکنولوژی تازه و سازگار با محدوده زیست به شیوه بایوتانک لیچینگ بکارگیری می گردد که طبق دانش فنی و انحصاری شرکت میدکو و یک شرکت کانادایی اعمالی شده هست.

**استخدام ۵۰۰ نفر در شرکت مس شهربابک
**استخدام ۵۰۰ نفر در شرکت مس شهربابکمیرزایی با اظهار اینکه سرمایه کلیدی این شرکت نیروی آدمی هست بیان کرد: پس از تکمیل پروژه کاتد در شرکت بابک مس ایرانیان بالغ بر ۵۰۰ نفر مشغول بکار می شوند بنابراین استراتژِی جایی گرایی از شهرستان شهربابک و سپس، از استان کرمان در فرمان کار این شرکت هست.

مدیرعامل شرکت بابک مس ایرانیان اضافه کرد: نیروهای معدن و کارخانجات شرکت بابک مس ایرانیان در شهرستان شهربابک با متوسط سن ۲۹ سال و زیاد جوان می باشند و همین گونه این شرکت به صورت غیرمستقیم به اشتغال پنج هزار نفر مساعدت خواهد کرد.
**تکنولوژِی روز دنیا همراه با صرفه جویی انرژی در شرکت بابک مس ایرانیان
**تکنولوژِی روز دنیا همراه با صرفه جویی انرژی در شرکت بابک مس ایرانیانوی گفت: شرکت بابک مس ایرانیان با بکارگیری از تکنولوژی روز دنیا در کارخانجات خود نهایت صرفه جویی را در فرمان کار دارد که به نفع شرکت، جامعه و اقتصاد کشور هست.

وی اضافه کرد: شرکت بابک مس ایرانیان در مرحله نخست خود، مجوز اخذ چاه آب را گرفته و در پی مجوز جابه جایی آب هست و میزان استفاده آب ساختمان بابک مس ایرانیان عددی کمی در بیلان آب شهرستان شهربابک شمرده می گردد.
**تولید کاتد مس شرکت بابک مس ایرانیان تا انتهاء سال جاری
**تولید کاتد مس شرکت بابک مس ایرانیان تا انتهاء سال جاریمدیرعامل شرکت بابک مس ایرانیان با اظهار اینکه تا انتهاء سال جاری تولید کاتد در این ساختمان راه اندازی می گردد افزود: این مجموعه با هدف تولید ۵۰ هزار تن سالانه مس کاتد از کنستانتره کار خود را شروع کرده و اگر این میزان تولیدات پژوهشگر گردد ۲۵ درصد حجم مس کشور در این ساختمان تولید خواهد گردید.

وی با اظهار اینکه شرکت بابک مس ایرانیان چهارمین شرکت تولید کننده لوله مسی هست گفته بود: این شرکت از سال ۸۸ با پژوهش ها فنی و اقتصادی و نگاه مخصوص به محدوده زیست فعالیت خود را در شهرستان شهربابک با ۲ تکنولوژِی تولید کاتد با شیوهی نوین و لوله مسی فعالیت خود را شروع کرده هست.

میرزایی تاکید کرد: پروژه های این شرکت حتما سودده می باشد بنابراین در برنامه های شرکت بابک مس ایرانیان بستری برای ایجاد صنعت ها پایین دستی فراهم می گردد.
**کارخانجات شرکت بابک مس ایرانیان برای طبیعتی پاک
**کارخانجات شرکت بابک مس ایرانیان برای طبیعتی پاکمدیر ساختمان شرکت بابک مس ایرانیان نیز در این جلسه گفت: کارخانجات شرکت بابک مس ایرانیان برای محدوده زیست و طبیعتی پاک ایجاد شده هست.

خبرنگاران استان کرمان در عزیمت یک روزه خود (سه شنبه) از ساختمان معدنی مس میدوک و ساختمان صنعت ها معدنی شرکت بابک مس ایرانیان بازدید کردند و از نزدیک با جریان اعمال کار و تولید و برداشت مس آشنا گردیدند.

۱۰
شرکت بابک مس ایرانیان زیرمجموعه شرکت هلدینگ میدکو هست بنابراین با دقت به نیروی توانمند و کارآمد در صنعت مس شهرستان شهربابک و علاوه بر این وجود معادن غنی مس و خواص پرکاربرد این فلز، در این منطقه یک ساختمان معدنی مس ایجاد کرده هست.
مجتمع معدنی شرکت بابک مس ایرانیان در کیلومتر ۲۳ جاده شهربابک به انار، هشت کیلومتری معدن مس چاه فیروزه و ۳۰ کیلومتری معدن مس میدوک واقع هست.
خبرنگار: حامد سالاری ** انتشار یافتن دهنده: نجمه حسنی*
۷۴۲۰/۳۰۲۹