تاریخ: ۱۶:۴۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
تهران|اعضاء تیم مدیریت پسماند استان تهران از "کمپین بی زباله" پشتیبانی کردند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از تهران، ، کیومرث کلانتری امروز در حاشیه تیم مدیریت پسماند استان تهران با اشاره به پشتیبانی اعضاء تیم مدیریت پسماند استان تهران از کمپین بی‌زباله گفت: با توجه به اینکه در ایام نوروز بویژه در روز طبیعت شاهد فشار بیشتری بر طبیعت بنابراین تولید […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از تهران، ، کیومرث کلانتری امروز در حاشیه تیم مدیریت پسماند استان تهران با اشاره به پشتیبانی اعضاء تیم مدیریت پسماند استان تهران از کمپین بی‌زباله گفت: با توجه به اینکه در ایام نوروز بویژه در روز طبیعت شاهد فشار بیشتری بر طبیعت بنابراین تولید پسماند زیادتر هستیم، امروز به کمپین و چالش بی‌زباله می‌پیوندم و از همه دوستان نیز توفع دارم که به این کمپین ملحق شوند.

وی با بیان اینکه در استان تهران حساسیت بالایی نسبت به مبحث پسماند و آشغال وجود دارد تصریح نمود: قطعاً این کمپین به نتیجه های خوبی می‌رسد و طبق پشتیبانی اعضا قرار شد مشارکت لازم با اجرای این طرح توسط دستگاه‌های عضو تیم مدیریت پسماند استان صورت گیرد.

علاوه بر این در ادامه سید ابوالقاسم موسوی سرپرست دفتر تعلیم سازمان مراقبت محیط زیست با اشاره به کارهای انجام شده در زمینه اجرای طرح بی‌زباله در حوزه تعلیم و پژوهش سازمان مراقبت محیط زیست اضافه کرد: هدف عمده در این کمپین این هست که تا قبل از فرار رسیدن ایام نوروز بتوان حساسیت آحاد جامعه را نسبت به مبحث آشغال زیادتر کرد.

این مطلبو از دست ندید!  ریچارد فاینمن؛ نخبه ای بدون مرز

سرپرست دفتر تعلیم سازمان مراقبت محیط زیست با بیان اینکه دو ماه روی این مبحث کار کردیم و برنامه‌های بسیاری تدوین شد گفت: در طرح بی‌زباله برای ادارات مراقبت محیط زیست استان‌ها ۳ هزار فعالیت و ۸ هزار رویداد تنظیم شده که در حال حاضر در کشور در حال انجام می‌باشد.

وی پس از آن با اشاره به اینکه امروز بحث ما بی‌زباله هست و با این کار اهتمام داریم جامعه را متوجه این مبحث کنیم و آگاهی در این زمینه را افزایش دهیم گفت: اعضای تیم مدیریت پسماند استان تهران باید با جدیت به این کمپین ملحق شوند تا به خودمان، زندگی و آینده فرزندانمان کمک کنیم.

سرپرست دفتر تعلیم سازمان مراقبت محیط زیست در انتهاء افزود: ما امروز با کمپین بی‌زباله با شعار "از خودمان آغاز کنیم" کار را آغاز کرده‌ایم و در ادامه قطعاً به مباحث آب و آلودگی هوا نیز می‌پردازیم.