تاریخ: ۱۷:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
تنبیه بدنی بزرگ ترین لطمه به حیثیت آموزش و تربیت و معلم است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از کرمان؛ محمد محسن بیگی در جمع مسئولان مدرسه ها شهرستان فهرج اضافه کرد: تنبیه خط قرمز ما در تعلیم و پرورش استان هست و تحت هیچ شرایطی قابل توجیه نیست و با متخلفان برخورد جدی می شود.   سر رشته هدایتگری و بهره وری […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از کرمان؛ محمد محسن بیگی در جمع مسئولان مدرسه ها شهرستان فهرج اضافه کرد: تنبیه خط قرمز ما در تعلیم و پرورش استان هست و تحت هیچ شرایطی قابل توجیه نیست و با متخلفان برخورد جدی می شود.

 

سر رشته هدایتگری و بهره وری در مدرسه ها به دست مسئولان است

   مدیر کل تعلیم و پرورش استان کرمان با اظهار اینکه سر رشته هدایتگری و بهره وری در مدرسه ها به دست مسئولان هست گفت: هدایتگری هنگامی اتفاق می افتد که در بهره وری و مؤثری قسمت بالایی دارا باشیم. محمد محسن بیگی اظهار کرد: مدیر مدرسه ضروری هست در جامعه هدف و زیر مجموعه خود مقبولیت دارا باشد و مقبولیت مدیر؛ مستلزم موفقیت و ایفای نقش رهبری تعلیمی در مدرسه ها هست.

محسن بیگی با اظهار اینکه مدیر مدرسه ضروری هست تصمیم ساز باشد نه تصمیم گیر گفت: تصمیم های در مدرسه نباید قائم به فرد باشد لکن مدیر موفق با استفاده از نظر همکاران و جلب همکاری آنان با میل و رغبت تصمیم سازی می کند.

این مطلبو از دست ندید!  کوه‌های گلابدره با طبیعت دلنشین + فیلم

   مدیر کل تعلیم و پرورش استان کرمان با تاکید بر اینکه مدیر مدرسه افکار بزرگ دارا باشد گفت: ضروری هست در مدرسه ها قدم ها و پله ها را از پایین آغاز کنیم ولی نگاهمان گسترده باشد.  

 

  وی با تاکید بر اینکه مدیر بر برنامه ها و فعالیت ها  تمرکز زیادتری دارا باشد.

وی تاکید کرد: مدیر مدرسه ضروری هست برای افزایش توانمندی خود کوشش کند و توانمند سازی همکارانش را نیز موردنظر قرار دهد.

محمد محسن بیگی با اظهار اینکه  مدیر نقش کلیدی را در همه موفقیت و شکست ها ی مدرسه دارد تاکید کرد: مدیر مدرسه ضروری هست ماجرا نگر باشد و اقعیت های سخت را بپذیرد.