گروه: اخبار
تاریخ: ۱۸:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
تمهیدات وزارت خارجه برای برگزاری انتخابات در خارج از کشور

العالم – ایران قشقاوی درباره آخرین تمهیداتی که وزارت خارجه برای رأی گیری ایرانیان خارج از کشور پیش بینی کرده است گفت: «در ۱۰۳ کشور خارجی که شامل ۱۳۲ حوزه رأی گیری اصلی و ۲۷۹ شعبه اخذ رأی است دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری را برگزار می کنیم که این تعداد ممکن است حسب استقبال هم وطنان […]

العالم – ایران

قشقاوی درباره آخرین تمهیداتی که وزارت خارجه برای رأی گیری ایرانیان خارج از کشور پیش بینی کرده است گفت: «در ۱۰۳ کشور خارجی که شامل ۱۳۲ حوزه رأی گیری اصلی و ۲۷۹ شعبه اخذ رأی است دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری را برگزار می کنیم که این تعداد ممکن است حسب استقبال هم وطنان افزایش یابد. همه مقدمات کار انجام شده است و اعضای هیأت نظارت و اجرایی در همه حوزه های رأی گیری تعیین شده اند. همه ملزومات اخذ رأی فرستاده شده است و ما امیدواریم در ۲۹ اردیبهشت انتخابات باشکوهی همگام با داخل کشور در خارج داشته باشیم».
وی درباره کشورهایی مانند کانادا که برای برگزاری انتخابات همکاری نکرده اند گفت: «ما از طریق دفتر نمایندگی مان در سازمان ملل به نماینده کانادا در این سازمان یادداشت رسمی داده ایم و مقامات دیپلمات ما هم در این نمایندگی با همتایان کانادایی خود گفت و گو کرده اند تا با توجه به وجود ۴۰۰ هزار ایرانی در این کشور زمینه رأی گیری فراهم شود اما تا کنون جواب مثبتی دریافت نکرده ایم».

این مطلبو از دست ندید!  پیام تسلیت رییس مجلس به دبیرکل حزب الله لبنان

۲۰۲

برچسب ها: