تاریخ: ۱۵:۵۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
تمهیدات محیط زیست لرستان برای ایام نوروز

فتحی بیرانوند مدیرکل مراقبت محیط زیست لرستان در صحبت با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ گفت: استان لرستا ن به سبب داشتن پتانسیل بالا در ایام نوروز میزبان گردشگران بسیاری است. وی اضافه کرد: اداره کل مراقبت محیط زیست به سبب رفاه حال گردشگران نوروزی برنامه‌های متعددی را در این ایام تدارک نموده است. […]

فتحی بیرانوند مدیرکل مراقبت محیط زیست لرستان در صحبت با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ گفت: استان لرستا ن به سبب داشتن پتانسیل بالا در ایام نوروز میزبان گردشگران بسیاری است.

وی اضافه کرد: اداره کل مراقبت محیط زیست به سبب رفاه حال گردشگران نوروزی برنامه‌های متعددی را در این ایام تدارک نموده است.

وی گفت: در این رابطه محیط زیست باهمکاری رسانه‌ها وتشکل‌های زیست محیطی کار‌های فرهنگی را برای مراقبت از طبیعت انجام می‌دهد.

مدیرکل مراقبت محیط زیست لرستان دنبال کرد: در روز انس با طبیعت با مشارکت شهرداری‌ها کیسه‌های آشغال بین مردم توزیع میشود تا از ایجاد آشغال جلوگیری گردد.

وی گفت: محیط زیست با مشارکت شهرداری‌ها در حال پیگیری تألیف زباله‌ها ونخاله‌ها از سطح شهر و ورودی شهر‌ها است که قطعی شده تمام شهرداری‌ها مشارکت لازم ارا انجام دهند در غیر این صورت به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

مدیرکل مراقبت محیط زیست لرستان اضافه کرد: در ایام نوروز موزه تاریخی طبیعی محیط زیست برای بازدید گردشگران به طور رایگان دایر است و علاوه بر این در زیستگاه‌ها ومناطق گردشگری خاص ازجمله زیستگاه سمندر همکاران محیط بان ما آماده عرضه خدمات وحفاظت از این منطقه های می باشند.