تاریخ: ۱۵:۵۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
تمهیدات محیط زیست لرستان برای ایام نوروز

فتحی بیرانوند مدیرکل مراقبت محیط زیست لرستان در صحبت با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ گفت: استان لرستا ن به سبب داشتن پتانسیل بالا در ایام نوروز میزبان گردشگران بسیاری است. وی اضافه کرد: اداره کل مراقبت محیط زیست به سبب رفاه حال گردشگران نوروزی برنامه‌های متعددی را در این ایام تدارک نموده است. […]

فتحی بیرانوند مدیرکل مراقبت محیط زیست لرستان در صحبت با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ گفت: استان لرستا ن به سبب داشتن پتانسیل بالا در ایام نوروز میزبان گردشگران بسیاری است.

وی اضافه کرد: اداره کل مراقبت محیط زیست به سبب رفاه حال گردشگران نوروزی برنامه‌های متعددی را در این ایام تدارک نموده است.

وی گفت: در این رابطه محیط زیست باهمکاری رسانه‌ها وتشکل‌های زیست محیطی کار‌های فرهنگی را برای مراقبت از طبیعت انجام می‌دهد.

مدیرکل مراقبت محیط زیست لرستان دنبال کرد: در روز انس با طبیعت با مشارکت شهرداری‌ها کیسه‌های آشغال بین مردم توزیع میشود تا از ایجاد آشغال جلوگیری گردد.

وی گفت: محیط زیست با مشارکت شهرداری‌ها در حال پیگیری تألیف زباله‌ها ونخاله‌ها از سطح شهر و ورودی شهر‌ها است که قطعی شده تمام شهرداری‌ها مشارکت لازم ارا انجام دهند در غیر این صورت به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

مدیرکل مراقبت محیط زیست لرستان اضافه کرد: در ایام نوروز موزه تاریخی طبیعی محیط زیست برای بازدید گردشگران به طور رایگان دایر است و علاوه بر این در زیستگاه‌ها ومناطق گردشگری خاص ازجمله زیستگاه سمندر همکاران محیط بان ما آماده عرضه خدمات وحفاظت از این منطقه های می باشند.

این مطلبو از دست ندید!  عکسی زیبا از طبیعت خلخال