تاریخ: ۱۱:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۱
تمرین تراکتورسازی در زمین فجر عاشورا پیگیری می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، تمرینات تیم فوتبال تراکتورسازی از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در زمین فجر عاشورا پیگیری خواهد شد. بازیکنان تیم فوتبال تراکتورسازی که پس از آخرین دیدار تدارکاتی پیش فصل خود با گسترش فولاد تبریز با صلاحدید کادر فنی سرخ‌پوشان یک روز استراحت کردند، از عصر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، تمرینات تیم فوتبال تراکتورسازی از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در زمین فجر عاشورا پیگیری خواهد شد.

بازیکنان تیم فوتبال تراکتورسازی که پس از آخرین دیدار تدارکاتی پیش فصل خود با گسترش فولاد تبریز با صلاحدید کادر فنی سرخ‌پوشان یک روز استراحت کردند، از عصر امروز تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد.

بر اساس اعلام مسئولان تیم تراکتورسازی، تمرین امروز این تیم از ساعت ۱۸:۳۰ در زمین چمن فجر عاشورا برگزار خواهد شد تا شاگردان گل‌محمدی رفته‌رفته به آخرین مرحله از برنامه‌های آماده‌سازی پیش فصل خود نزدیک شوند. تمرین امروز تراکتورسازی در حالی برگزار خواهد شد که علی‌رغم استراحت بازیکنان اصلی، بازیکنان جوان این تیم روز گذشته نیز در تمرین تیمشان حضور داشتند تا به شرایط موردنظر کادر فنی این تیم دست پیدا کنند.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت چشم نواز و دیدنی در روستای مرزین + فیلم