گروه: اخبار
تاریخ: 0:58 :: 2019/08/14
تمرینات ذوبی‌ها ۲ روز تعطیل شد

صراط: تیم فوتبال ذوب‌آهن  در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹، شب گذشته (سه شنبه) در چارچوب دیدار برگشت به مصاف تیم الاتحاد عربستان و با نتیجه ۴ بر ۳ و در مجموع ۶ بر ۴ شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت. به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   باشگاه خبرنگاران جوان،پس از […]

صراط:

تیم فوتبال ذوب‌آهن  در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹، شب گذشته (سه شنبه) در چارچوب دیدار برگشت به مصاف تیم الاتحاد عربستان و با نتیجه ۴ بر ۳ و در مجموع ۶ بر ۴ شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   باشگاه خبرنگاران جوان،پس از این بازی ذوبی‌ها امروز (سه‌شنبه) از قطر به ایران برگشتند و با نظر منصوریان تمرینات سه‌شنبه و چهارشنبه تیم تعطیل شده است.

به این ترتیب شاگردان منصوریان از روز پنج‌شنبه هفته جاری دوباره تمرینات خود را در اصفهان آغاز می‌کنند تا آماده حضور در لیگ برتر نوزدهم شوند.

ورزشگاه فولادشهر تا ۳۱ مرداد آماده می‌شود

خبر دیگر اینکه، حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در بحث ورزشگاه باشگاه ذوب‌آهن اصفهان بیان کرد که یک قسمتی از ورزشگاه سکو نداشت که سکوگذاری شد، اما این ورزشگاه گیت ندارد و تلاش می‌کنند تا گیت‌ها را هم نصب کنند و نمی‌توانند در هفته اول و دوم میزبانی کنند و در همین باره، احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان بیان کرد: به طور قطع ورزشگاه فولاد شهر را برای ۳۱ مرداد‌ماه که قرار است لیگ آغاز شود آماده خواهیم کرد و از این بابت نگرانی نداریم.

در پایان لازم به ذکر است، ذوب آهن در چارچوب هفته نخست لیگ برتر باید به مصاف سایپا تهران برود.