تاریخ: ۱۶:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
تمام واحدهای مسکونی زلزله‌زدگان تا پیش از فصل سرما تکمیل می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرفریمان، فرماندار شهرستان فریمان صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان فریمان که با حضور امام جمعه و برخی مسئولان ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد به ارائه گزارشی از روند خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان منطقه سفیدسنگ فریمان پرداخت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرفریمان، فرماندار شهرستان فریمان صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان فریمان که با حضور امام جمعه و برخی مسئولان ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد به ارائه گزارشی از روند خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان منطقه سفیدسنگ فریمان پرداخت و اظهارکرد: از همان ساعات اولیه وقوع زلزله کار خدمات‌دهی به زلزله‌زدگان با همکاری هلال احمر، سپاه، بسیج و سایر گروه‌های امدادی به خوبی انجام شد.

محمدحسین یساقی ادامه‌داد: در حال حاضر در مرحله آواربرداری منازل مسکونی حادثه‌دیدگان قرارداریم، بنابراین ضروری است که دستگاه‌ها و ادارات در این مرحله نیز در کنار مردم باشند و به کمک‌های خود ادامه دهند.

 یساقی با اشاره به این باید تا قبل از فصل سرما تمام واحدهای مسکونی تکمیل و تحویل روستاییان شود، خاطرنشان کرد: در ۴۰ درصد مناطق زلزله زده فریمان عملیات آواربرداری پایان‌یافت و کار احداث واحدهای مسکونی زلزله‌زدگان در این مناطق آغاز‌شده است که البته قرارگاه خاتم کمک‌های خوبی به زلزله‌زدگان داشته است.

فرماندار فریمان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرو روستا تصریح‌کرد: یکی از افتخارات ما این است که نظام محبوب مردم است و مردم به عنوان سرمایه‌های اجتماعی بالاترین اعتماد را به نظام دارند، بنابراین ما مسئولان باید طوری رفتار کنیم که این اعتماد و محبوبیت حفظ شود.

این مطلبو از دست ندید!  فریدون مشیری، شاعر دلاویزترین شعر جهان

وی با اشاره به این که کمیته تبلیغات، امنیت، فضای مجازی و پشتیبانی کار نظارت و کمک به امر انتخابات را برعهده دارند، اظهارداشت: ۹۵شعبه اخذ رأی روستایی و شهری با همکاری حدود۲هزار نفر در این امر همکاری دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریمان با پرداختن به اهمیت جایگاه سپاه و بسیج خاطرنشان کرد: طبق قانون، سپاه در هر برهه و شرایطی که احساس‌کند آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب موردتهدید واقع شده، وارد عمل می‌شود.

حسین شمس افزود: سپاه افتخار می‌کند که پیرو محض ولایت است و برای یک لحظه از ولایت جدا‌نشده است.

شمس با اشاره به این که انقلابی بودن و انقلابی زیستن در سپاه همیشگی بوده و هست، اظهارکرد: این در حالی است که وادادگی و عقب‌ماندگی برخی دستگاه‌ها در مقاطع مختلف انقلاب مشاهده‌شده است.

برچسب ها: