گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
تماشای دیدار پدیده – ماشین سازی تبریز رایگان گردید

– خبر ها ورزشی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه پدیده خراسان، جواد طاری بخش گفت: با پیگیری‌هایی که از سوی باشگاه پدیده، هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی انجام گردید، در کمال خوشبختی صبح امروز (پنج‌شنبه) فرماندری و شورای […]

– خبر ها ورزشی –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه پدیده خراسان، جواد طاری بخش گفت: با پیگیری‌هایی که از سوی باشگاه پدیده، هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی انجام گردید، در کمال خوشبختی صبح امروز (پنج‌شنبه) فرماندری و شورای تامین مشهد با برپایی رایگان مسابقه موافقت به عمل آوردند.

وی عنوان نمود: نامه موافقت فرمانداری و شورای تامین صبح امروز به اداره کل ورزش وجوانان و هیئت فوتبال خراسان رضوی ارسال و ابلاغ شده هست و امید داریم طرفداران مشهدی نیز با حضور پرشور خود در استادیوم امام رضا (ع) انگیزه‌ای دو چندان را به تیم تزریق نمایند.

سخنگوی باشگاه پدیده خراسان تصریح نمود: طرفداران تیم فوتبال پدیده برای تماشای بازی تیم شهرشان مقابل ماشین سازی تبریز و ورود به ورزشگاه امام رضا(ع)، باید قطعا بلیت دارا باشند که توزیع این بلیت‌های رایگان از ساعت ۱۴ فردا (جمعه) در محل سالن شهید بهشتی مشهد انجام خواهد گردید.

این مطلبو از دست ندید!  واریز پول فروش فیلم به صاحبان اثر چقدر زمان می‌برد؟

طاری بخش اضافه کرد: طبق هماهنگی‌های انجام شده به هیچ عنوان تماشاگرانی که بلیت ویژه ورود به ورزشگاه را نداشته باشند، اذن ورود به ورزشگاه را نخواهند داشت، به همین سبب از تمامی طرفداران خواهشمندیم تا قبل از آغاز بازی با مراجعه به مکان اعلام گردیده بلیت رایگان بازی را تحویل دریافت کنند.

وضع ابهام آمیز ریگی برای بازی با ماشین‌سازی/ پدیده درصدد جذب ۳ بازیکن جدید

 

وی علاوه بر این در مورد کسانی که از طریق سایت اینترنتی بلیت دریافت کرده‌اند نیز گفت: طی چند ساعت آینده پیامک نحوه عودت وجه و یا جایگزین کردن بلیت یک بازی دیگر به این اشخاص ارسال خواهد گردید.