تاریخ: ۱۴:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
تقویت ۵۶ واحدی شاخصه کل بورس/ گرایش تقاضا به فولادها و معدنی ها

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، شاخصه کل نرخ و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، شاخصه کل نرخ و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (تدپیکس) در انتهاء معاملات امروز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه ماه ۹۶ […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، شاخصه کل نرخ و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، شاخصه کل نرخ و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (تدپیکس) در انتهاء معاملات امروز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه ماه ۹۶ با افزایش ۵۶ واحدی روی عدد ۸۸ هزار و ۵ واحد ایستاد.

شاخصه سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۱۰۳ واحدی به عدد ۹۴ هزار و ۷۸۹ واحد دست یافت.

امروز علاوه بر این شاخصه کل فرابورس (آیفکس) نیز با افزایش ۷ واحدی روی عدد ۹۹۷ واحد ایستاد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فارس، اعتبار کل معاملات امروز بورس تهران در حالی به اکثر از ۱۴۴ میلیارد تومان ارائه داده گردید که متاثر از دست به دست شدن اکثر از ۷۶۱ میلیون قسمت و اوراق پولی قابل خرید و فروش طی ۴۸ هزار و ۶۳۸ فرصت داد و ستد بود.

 

  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فارس، امروز در بازار دوم بورس تهران که به معاملات درون‌گروهی سهامداران عمده تعلق دارد، در حالی اکثر از ۱۵۰ میلیون از اوراق اختیار فروش تبعی پتروشیمی ایرانیان به اعتبار ۳۰ میلیارد تومان با معاملات درون‌گروهی رو به رو بود که در گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان اکثر از ۱۵۰ میلیون قسمت به اعتبار اکثر از ۲۲ میلیارد تومان به کدهای جابه جاییی سهامدار عمده جابه‌جا گردید. 

 

  طبق این گزارش امروز بورس تهران در حالی با معاملات کم‌حجم و رخوت‌آور رو به رو بود که همسو با تحرک بازارگردان‌ها در نمادهای شاخص‌ساز گروه فلزات بنیادی و معدنی شاهد اقبال خریداران سهام به گروه فولادسازان و سنگ‌آهنی‌ها بود. 

 

  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فارس، امروز خرید و فروش کمتر از ۵۰ میلیونی حق تقدم خرید سهام تاپیکو به اعتبار هر قسمت حدود ۱۷ تومان در حالی قابل تأمل بود که نرخ هر قسمت تاپیکو بر روی تابلوی معاملات بورس تهران در محیط ۱۲۴ تومان هست. 

  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فارس، امروز بازار سهام بازاری کم‌حجم و متعادل بود که هم‌زمان با بازارگردانی سهام، اقبال خریداران به گروه فلزات بنیادی و تک‌سهم‌های معدنی قابل دقت بود.