تاریخ: ۱۴:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
تقویت مهارت‌های تاب‌آوری مقابل آسیب‌های اجتماعی در دانش‌آموزان

به گزاش خبرنگار راهنمای سفر من، ناصر کرمی پیش از ظهر یکشنبه در جشنواره نوجوان سالم در بوشهر اظهار داشت: یکی از فعالیت‌هایی که آموزش و پرور باید مورد توجه قرار دهد ترویج سالم در بین دانش آموزان است. وی افزود: آسیب‌های اجتماعی برای کشور ما مشکلی بسیار جدی است و در کل جهان نیز […]

به گزاش خبرنگار راهنمای سفر من، ناصر کرمی پیش از ظهر یکشنبه در جشنواره نوجوان سالم در بوشهر اظهار داشت: یکی از فعالیت‌هایی که آموزش و پرور باید مورد توجه قرار دهد ترویج سالم در بین دانش آموزان است.

وی افزود: آسیب‌های اجتماعی برای کشور ما مشکلی بسیار جدی است و در کل جهان نیز ایجاب می‌کند که بیش از پیش به این موضوع توجه داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر عنوان کرد: دانش‌آموزان سرمایه‌های هر جامعه هستند و باید بیشتر به این سرمایه‌ها توجه داشت.

کرمی از شکاف بین نسل‌ها و فضای مجازی از جمله آسیب‌های جدی امروزه جامعه ما نام برد و گفت: بهترین راه برای مقابله با این آسیب‌ها آموزش است.

وی بیان کرد: باتوجه به اینکه ویرانی آسیب‌های اجتماعی کمتر از آسیب‌های طبیعی نیست و باید توجه ویژه‌ای در این زمینه داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: باید آموزش‌های ویژه‌ای در راستای مهارت‌های تاب‌آوری و خود کنترلی در زمینه آسیب‌های اجتماعی به دانش‌آموزان ارائه کرد.

این مطلبو از دست ندید!  شروع مهاجرت عشایر در اواخر مهر ماه
برچسب ها: