تاریخ: ۱۷:۳۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
تقویت فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امری ضروری است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛محمد رضا پاکدامن، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت:هشت سال دفاع مقدس میراثی گرانبهاست که پایمردی و مقاومت مردم مسلمان ایران اسلامی را به رخ دشمنان انقلاب اسلامی و استکبار جهانی به نمایش گذاشت. پاکدامن ابراز […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛محمد رضا پاکدامن، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت:هشت سال دفاع مقدس میراثی گرانبهاست که پایمردی و مقاومت مردم مسلمان ایران اسلامی را به رخ دشمنان انقلاب اسلامی و استکبار جهانی به نمایش گذاشت.

پاکدامن ابراز داشت: مستند سازی پایمردی مردم غیور ایران در طول دورن هشت سال دفاع مقدس و جانفشانی شهدا و ایثارگران باید الگوی عمل نسلهای آتی باشد.

وی در خصوص برنامه های این بنیاد در ایام الله دهه فجر گفت :برگزاری مراسم مهمانی لاله ها در ۱۴ بهمن ماه در گلزار شهدای شهرستان بندرعباس ـ دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهیدان گرانقدر انقلاب در سراسر استان ـ تعویض پرچمهای گلزار شهدای سراسر استان از مهمترین برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در  دهه فجر می باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت : تدوین برنامه مناسب در راستای تقویت فرهنگ ایثار و شهادت ضروری است که این امر باید بصورت خیلی دقیق و کارشناسی انجام شود و در این راستا جلب مشارکت نخبگان و بهره مندی از ظرفیت نیرویهای خوش فکر و خلاق بعنوان یک امر مهم و مستمر بسیار تآثیر گذار خواهد بود.

این مطلبو از دست ندید!  ساخت آیفون به نرخ خراب کردن محیط زیست!

وی تصریح کرد: بنیاد شهید و امورایثارگران استان با توجه به تعامل خوبی که با مدیران و دستگاه های اجرایی دارد و در برنامه ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین تکریم و تجلیل از خانواده های شاهد و ایثارگر گام موثری برداشته است.