گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۲۵ :: ۱۳۹۸/۰۳/۰۵

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حسن شفیعی مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: ساعت فعالیت مراکز تفریحی و گردشگری ناژوان روز سه شنبه هفتم خردادماه از ساعت ٩ و ۳۰ دقیقه خواهد بود. وی با اشاره به ساعات فعالیت این مراکز گردشگری در ایام ماه مبارک رمضان افزود: […]

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حسن شفیعی مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: ساعت فعالیت مراکز تفریحی و گردشگری ناژوان روز سه شنبه هفتم خردادماه از ساعت ٩ و ۳۰ دقیقه خواهد بود.

وی با اشاره به ساعات فعالیت این مراکز گردشگری در ایام ماه مبارک رمضان افزود: به منظور استفاده بیشتر شهروندان و گردشگران ساعات مراکز تفریحی و گردشگری ناژوان در ماه مبارک رمضان تغییر یافته است.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان با بیان اینکه شهروندان و گردشگران می‌توانند از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۹ با بهای بلیت ۲۵ هزار تومان از تونل آکواریوم ناژوان دیدن کنند، افزود: ساعت فعالیت باغ پرندگان هر روز از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۸:۳۰ با بهای بلیت ۱۰ هزار تومان است، همچنین باغ خزندگان در این ایام از ساعت ۸:۳۰ تا ساعت ۱۹ با بهای بلیت هشت هزار تومان فعال است.

وی ادامه داد: شهروندان در طول ایام هفته از ساعت ۱۷ الی ۲۳ می‌توانند از شهربازی ناژوان استفاده و همچنین با پرداخت هفت هزار تومان هر روز از ساعت ۸:۳۰ تا ساعت ۱۹ از باغ موزه پروانه‌ها دیدن کنند.

این مطلبو از دست ندید!  احضار یک بازیکن و سرمربی لیگ برتری

شفیعی گفت: موزه صدف‌ها هر روز از ساعت ۸:۳۰ تا ساعت ۱۹ با قیمت بلیت پنج هزار تومان میزبان شهروندان و گردشگران است.