تاریخ: ۱۸:۲۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
تعویق برنامه دعوت از ترامپ برای سفر به انگلیس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از رویترز، سخنگوی نخست وزیر انگلیس امروز در واکنش به بیش از ۱.۶ میلیون امضاء برای درخواست پیرامون لغو سفر «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا به این کشور به دلیل دستور ممنوعیت سفر اتباع ۷ کشور مسلمان به آمریکا […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از رویترز، سخنگوی نخست وزیر انگلیس امروز در واکنش به بیش از ۱.۶ میلیون امضاء برای درخواست پیرامون لغو سفر «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا به این کشور به دلیل دستور ممنوعیت سفر اتباع ۷ کشور مسلمان به آمریکا امروز اعلام کرد که هنوز برنامه دقیقی برای سفر ترامپ به لندن مشخص نشده است.

 

سخنگوی «ترزا می» نخست وزیر انگلیس در این باره اعلام کرد: نخست وزیر شب گذشته شفاف اعلام کرد که برنامه دعوت از ترامپ به تعویق افتاده است.

 

وی در ادامه تصریح کرد: «ترزا می» از انجام این کار بسیار خرسند است؛ البته امیدواریم که در سال جاری میلادی بتوانیم میزبان سفر رسمی ترامپ به کشورمان باشیم.

 

این مقام انگلیس تأکید کرد: درباره سفر رسمی این سفر، باید بگویم که کار بر چنین برنامه ای هنوز ادامه دارد و در زمان مقتضی به انجام خواهد رسید. البته بگویم که سفر مذکور در چند ماه آینده خواهد بود.