گروه: بلیط
تاریخ: ۰:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
تعدیل قیمت بلیت پروازهای اربعین /کاهش دما در نیمه شمالی کشور

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، مهمترین عنوان های خبر ها اقتصادی امروز (دوشنبه ۲۶ شهریورماه) به توصیف ذیل هست: اصلاح ساختار نظام بانکی در جلسه سران قوا مطرح می‌شودسرپرست وزارت اقتصادی و دارایی از طرح مبحث اصلاح ساختار نظام بانکی در جلسه سران قوا اطلاع داد و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، مهمترین عنوان های خبر ها اقتصادی امروز (دوشنبه ۲۶ شهریورماه) به توصیف ذیل هست:

اصلاح ساختار نظام بانکی در جلسه سران قوا مطرح می‌شود
سرپرست وزارت اقتصادی و دارایی از طرح مبحث اصلاح ساختار نظام بانکی در جلسه سران قوا اطلاع داد و بر ضرورت پیاده سازی حاکمیت شرکتی در بانک‌ها و نقش با اهمیت آن در گذر از مشکلات نظام بانکی تاکید کرد.

نرخ بلیت پروازهای اربعین تعدیل گردید/نرخ مسیر تهران-نجف-تهران ۲٫۲ میلیون تومان
۲ میلیون تومانمدير ارتباطات عمومی سازمان هواپيمايی کشوری از توافق شرکت های هواپيمايی بر تعيين نرخ بليت عتبات در ايام اربعين، اطلاع داد.

تعدیل نرخ بلیت پروازهای اربعین /کاهش دما در نیمه شمالی کشور

آخرین تغییرات بازار میوه و صیفی/ نرخ گوجه فرنگی و سیب زمینی افزایش یافت
یک مقام مسئول گفت: نرخ گوجه فرنگی و سیب زمینی متاثر از رونق صادرات ۱۰ تا ۱۵ درصد در بازار افزایش داشته هست.

کشاورزان هشدارها را جدی دریافت کنند/ افت دما در نیمه شمالی کشور
یک مقام مسئول گفت: با توجه به بارش پراکنده باران و کاهش دما در بعضی منطقه های کشور، کشاورزان هشدارهای هواشناسی را جدی دریافت کنند.

این مطلبو از دست ندید!  بهاروند: هیئت رئیسه فردا درباره سوپرجام تصمیم گیری می‌کند/ کار سختی برای شروع لیگ داریم/ برگزاری مسابقات کار جمعی است

تشخیص مریضی تب کنگو از ظاهر دام امکان‌پذیر نیست/ اشخاص هشدارها را در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی جدی دریافت کنند
یک مقام مسئول گفت: با توجه به آنکه امکان تشخیص مریضی از ظاهر دام وجود ندارد،به همین خاطر به دامداران سفارش می‌شود هشدارها را جدی دریافت کنند.

سومین روز خوش فرابورس با رشد ۴۷ واحدی انتهاء یافت
شاخص کل فرابورس در انتهاء معاملات با رشد ۴۷٫۴۱

تعدیل نرخ بلیت پروازهای اربعین /کاهش دما در نیمه شمالی کشور

بازار بزرگ تهران از فردا تا ۵ روز تعطیل می‌شود
ریاست اتاق اصناف شهر تهران، گفت: بازار بزرگ تهران از فردا (سه‌شنبه) تا یکشنبه هفته آینده بمناسبت برپایی مراسم عزاداری حسینی تعطیل می‌شود.

خودروسازان ماشین می فروشند یا “لپ لپ”؟
بازار خودرو این روزها آنقدر برای «جریان نقدینگی» جذاب شده که زیادی از شهروندان حاضر هستند در طرح‌های‌پیش‌فروش نامتعارف خودروسازان نیز شرکت کنند، حتی اگر علاوه‌بر نرخ و زمان دقیق تحویل، مدل خودرو نیز نامعلوم باشد.