تاریخ: ۱۸:۳۱ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
تصادف وانت پیکان در کانون عباس آباد- میامی ۲ کشته داشت

سرهنگ حسن خسروجردی در صحبت با خبرنگار راهنمای سفر من درکنار اظهار اینکه واژگونی ماشین پیکان وانت در کانون عباس آباد-میامی فوت دو سرنشین و مصدوم شدن کودک چهار ساله را رقم زد، ابراز داشت: این سانحه ظهر پنج شنبه در ۱۰ کیلومتری دهاتی عباس آباد به واقع شدن ملحق شد که الان خدشه دیده […]

سرهنگ حسن خسروجردی در صحبت با خبرنگار راهنمای سفر من درکنار اظهار اینکه واژگونی ماشین پیکان وانت در کانون عباس آباد-میامی فوت دو سرنشین و مصدوم شدن کودک چهار ساله را رقم زد، ابراز داشت: این سانحه ظهر پنج شنبه در ۱۰ کیلومتری دهاتی عباس آباد به واقع شدن ملحق شد که الان خدشه دیده سانحه در شاهرود تحت مداوای پزشکان هست.

ریاست پلیس راه استان سمنان تاکید کرد: با دقت به یکنواختی محورهای استان از راننده های تقاضا داریم بعد از یک ساعت رانندگی به طور تام از ماشین پیاده شده و استراحت یک ربع را در برنامه خود قرار دهند.

خسروجردی اظهار داشت: نیروهای هلال احمر و پلیس راه در طول محورهای استان سمنان فعال می باشند در دستاورد راننده های توان دارند در صورت بروز هرگونه مشکل به این دو نهاد مراجعه کنند تا در اسرع زمان به آن رسیدگی گردد.

این مطلبو از دست ندید!  خوزستان| اردوی جهادی دانش آموختگان بسیجی رشته دامپزشکی برای کمک به مردم مناطق محروم ایذه + تصاویر