گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۹:۱۹ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
تصادف زنجیر‌ه‌ای در استان کرمانشاه ۳ کشته و ۵ مجروح برجای گذاشت

– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، عصر امروز تصادف اتوبوس با وانت پیکان، پژو ۴۰۵ و پژو پارس در محور اسلام‌آباد غرب به گیلانغرب ۵ مصدوم و ۳ فوتی برجاى گذاشته است. براساس اعلام هلال احمر استان کرمانشاه ۳ نفر از سرنشینان وانت پیکان بر اثر […]

– اخبار استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، عصر امروز تصادف اتوبوس با وانت پیکان، پژو ۴۰۵ و پژو پارس در محور اسلام‌آباد غرب به گیلانغرب ۵ مصدوم و ۳ فوتی برجاى گذاشته است.

براساس اعلام هلال احمر استان کرمانشاه ۳ نفر از سرنشینان وانت پیکان بر اثر آتش‌سوزی خودرو جان باختند و این حادثه تاکنون ۵ نفر مصدوم داشته است. 

امدادرسانی، رهاسازی و تحویل مصدومان به اورژانس توسط پایگاه امداد و نجات جاده‌ای هلال احمر گواور و گیلانغرب در حال‌ انجام است.

تصادف در مسیر ایلام -سرابله ۳ کشته برجای گذاشتتصادف اتوبوس در محور نورآباد- نهاوند ۲ کشته و ۱۱ مجروح برجای گذاشتتماس با پلیس ۱۱۰ بعد تصادف با شیء ثابت الزامی است

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در این رابطه بیان‌کرد: عصر امروز چهار دستگاه وسیله نقلیه شامل وانت پیکان، پژوه ۴۰۵ و پژو پارس با یک دستگاه اتوبوس تصادف کردند.

این مطلبو از دست ندید!  عمران خان: برای احیای گفت‌وگوهای آمریکا و طالبان تلاش خواهم کرد

سرهنگ محمد حیدری به تسنیم گفت: اتوبوس فاقد مسافر بوده و وسیله نقلیه وانت پیکان پس از تصادف دچار آتش سوزی شده است.

وی با بیان اینکه علت تصادف در دست بررسی است خاطرنشان کرد: تصادف به دلیل آنکه زنجیره‌ای رخ داده است نیاز به بررسی بیشتری دارد.

حیدری افزود: رانندگان وسیله نقلیه‌  که سرعت‌های مجاز تعیین شده در جاده‌ها را رعایت نمی‌کنند در صورت مشاهده پلیس علاوه بر توقیف و اعمال قانون برابر ماده ۷ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی نمره منفی برای آنها منظور می‌شود.