تاریخ: ۲۰:۵۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲

 پیکر مطهر شهید آتش‌نشان رضا نظری بر دوش مردم اراک از مقابل حوزه علمیه امام خمینی(ره) (مدرسه سپهداری) واقع در خیابان محسنی اراک در مسیر سه کیلومتری تا گلزار شهدای این شهر تشییع شد.استقبال مردم اراک در این آیین به حدی بود که همه مسیرهای منتهی به خیابان‌های محسنی و شهدا بسته شد.این مراسم با […]

 پیکر مطهر شهید آتش‌نشان رضا نظری بر دوش مردم اراک از مقابل حوزه علمیه امام خمینی(ره) (مدرسه سپهداری) واقع در خیابان محسنی اراک در مسیر سه کیلومتری تا گلزار شهدای این شهر تشییع شد.
استقبال مردم اراک در این آیین به حدی بود که همه مسیرهای منتهی به خیابان‌های محسنی و شهدا بسته شد.
این مراسم با حضور نیروهای مسلح، نظامی و انتظامی انجام و پیکر این شهید پس از تشییع و قرائت نماز میت، در کنار شهدای مدافع حرم به خاک سپرده شد.
همچنین با حضور گسترده مردم شهیدپرور اسلامشهر، پیکر مطهر شهید علیرضا سفی‌زاده، آتش‌نشان فداکار اسلامشهری تشییع و در جوار شهدای مدافع حرم به خاک سپرده شد.
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اسلامشهر، پیکر مطهر این شهید با حضور مسئولان و مردم اسلامشهر، از مقابل منزل آن شهید تا سپاه ناحیه سیدالشهدا(ع)  تشییع و سپس در جوار شهدای آستانه مقدس امامزاده عقیل(ع) این شهرستان به خاک سپرده شد.
شهید سفی‌زاده مسئولیت و فرماندهی عملیات ایستگاه آتش‌نشانی ۴ مولوی تهران را برعهده داشت، که در پی وقوع حادثه آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکو بلافاصله در محل حاضر شده، و اقدام به اطفای حریق و خارج کردن مردم از داخل ساختمان کرد که در نهایت با گذشت و فداکاری خود، جان صدها نفر از شهروندان را نجات داده و خود در زیر آوار ماند و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
 شهید علیرضا سفی‌زاده اصالتاً اهل شهرستان سراب در استان آذربایجان شرقی است، که از سال ۱۳۷۵ وارد سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شد و در حالی به فیض عظیم شهادت نائل گشت که پس از گذشت ۲۰ سال فعالیت، در آستانه بازنشستگی قرار داشت.

این مطلبو از دست ندید!  چشم اندازی از طبیعت بی مثل در روستای زرشک + عکس ها