تاریخ: ۱:۳۱ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

علیرضا کاظمی در گفت وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه کار ما در حوزه پرورشی مدیریت فضای تربیتی هست، اظهار کرد: اولویت نخست بنده در این معاونت، توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، قرآن و عترت هست. وی اضافه کرد: ما این شعار را با نگاه عملیاتی مطرح می کنیم و به این نکته […]

علیرضا کاظمی در گفت وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه کار ما در حوزه پرورشی مدیریت فضای تربیتی هست، اظهار کرد: اولویت نخست بنده در این معاونت، توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، قرآن و عترت هست.

وی اضافه کرد: ما این شعار را با نگاه عملیاتی مطرح می کنیم و به این نکته در نظر داریم که روح حاکم بر سند دگرگونی بنیادین، تربیتی هست و مأموریت ما مدیریت مسائل تربیتی در آموزشگاه ها و استفاده از همه عناصر برای تحقق آموزش و تربیت هست.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اظهار اینکه نماز و قرآن کانون تربیت هستند، گفت: نماز ستون دین هست و بر طبق معارف اسلامی و قرآنی اعتقاد داریم نماز بازدارنده از بدی هاست و ما باید برای برگزاری نماز و امر به سرشناس و نهی از منکر کوشش کنیم.

کاظمی با اشاره به افزایش نشاط در محیط های دانش آموزی عنوان نمود: ما در پی ایجاد روحیه نشاط و شادابی در فضای مدرسه ها هستیم و اتاق فکرهایی در این زمینه تشکیل داده ایم و در حال کار، بر روی آن هستیم. راه گذر از چالش ها عرضه راهکارهای نوین هست و باید بر روی مدیریت تربیتی و عوض شدن مدل های آن معطوف شویم.

این مطلبو از دست ندید!  مناظری زیبا از طبیعت زمستانی در نهاوند + فیلم

 انتهای پیام