تاریخ: ۱۹:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
تشریح محیط افسارگسیخته شبکه های اجتماعی برای دانش آموان یک لزوم است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور، صبح امروز مرحله تعلیم و توانمندسازی واحدهای امیدان به همت بسیج دانش آموزی در تویسرکان برگزار گردید. « «خدیجه الوندی» فرمانده حوزه پایداری بسیج دانش آموزی دخترهای تویسرکان در حاشیه این مرحله تعلیمی بیان کرد: در این مرحله ۴۵ نفر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور، صبح امروز مرحله تعلیم و توانمندسازی واحدهای امیدان به همت بسیج دانش آموزی در تویسرکان برگزار گردید.

« «خدیجه الوندی» فرمانده حوزه پایداری بسیج دانش آموزی دخترهای تویسرکان در حاشیه این مرحله تعلیمی بیان کرد: در این مرحله ۴۵ نفر حضور داشتند و مربیان نیز در مورد مسائل نظام تربیتی و لطمه های محیط مجازی به اعتراض حرف پرداختند.

فرمانده حوزه پایداری بسیج دانش آموزی دخترهای تویسرکان اضافه کرد: نباید در این روزها از هجمه های تبلیغاتی ماهواره ای و محیط وسیع مجازی غافل گردید، به چه سبب که دشمن با نفوذ فرهنگی به دنبال دگرگونی ساختار اعتقادی مردم ما از همین سنین پایین هست.

وی بیان کرد: این نوع مرحله های تعلیمی با رونمایی از لطمه های اجتماعی، فرهنگی و اعتقادی محیط فسار گسیخته شبکه های مجازی، افکار و اذهان محصلین را در رویارویی با چنین محدوده هایی تا حدودی تقویت می کند.

این مطلبو از دست ندید!  سفر دل انگیز به دیار تاریخ و تمدن در چالدران/اثر جهانی قره کلیسا؛ بنایی به قدمت تاریخ ارامنه