گروه: تور
تاریخ: ۱۹:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
تسهیلات اشتغال روستایی در راستای اشتغال هزینه شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، ‘حسین امیری خامکانی’ روز پنجشنبه در جلسه صمیمی مجمع نمایندگان استان با استاندار کرمان در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان اضافه کرد: صندوق پیشرفت ملی برای اشتغال روستایی تسهیلاتی را تعلق داده هست.وی به تقسیم بندی تسهیلات اشتغال روستایی اشاره و گفته بود: بیشترین درصد […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، ‘حسین امیری خامکانی’ روز پنجشنبه در جلسه صمیمی مجمع نمایندگان استان با استاندار کرمان در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان اضافه کرد: صندوق پیشرفت ملی برای اشتغال روستایی تسهیلاتی را تعلق داده هست.
وی به تقسیم بندی تسهیلات اشتغال روستایی اشاره و گفته بود: بیشترین درصد تسهیلات اشتغال روستایی طبق قانون به ترتیب به استانهای سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و کرمان تعلق می یابد.
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اظهار اینکه ۴٫۶۸ ۶۸ درصد از بودجه تسهیلات اشتغال روستایی را کرمان دریافت می کند و این اعتبارات ضروری هست بین شهرستا نهای این استان توزیع گردد اهتمام کرد: میانگین نفع تسهیلات اشتغال روستایی ۶ درصد هست.
** از رویکرد جسورانه دولت استقبال می کنیم
** از رویکرد جسورانه دولت استقبال می کنیمنماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز درکنار تبریک باقی ماندن علیرضا رزم حسینی در مسند استانداری کرمان گفت: ضروری هست طبق توانمندی منطقه های، طرحهای توجیهی را مشخص کنیم.
”محمدرضا پورابراهیمی’ دنبال کرد: نگاه مجمع به دولت و استان این هست که دست در دست استاندار کرمان مشکلاتی قسمت پیشرفت را بر سمت کنیم، بنابراین ضروری هست طرحهای اولویت دار را در ۲ قسمت اقتصادی و عمرانی اظهار کنید تا نمایندگان طبق آن بتوانند در مجلس شورای اسلامی در تسریع آنان اقدام کنند.

**مدیران کارشکن را شناسایی کنید
**مدیران کارشکن را شناسایی کنیدنماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بداخلاقی را از خصوصیت های بعضی مسئولان دانست و خطاب به استاندار کرمان گفت: ما مداخله نمی کنیم، خودتان مسئولان کارشکن را شناسایی کنید.
”محمدمهدی زاهدی’ با اظهار اینکه وزیر کشور گفته بود که از زبان من اظهار کنید که استاندار کرمان در مسند خود ابقا شده هست گفته بود: امید داریم که در این دولت با انسجام زیادتری به پیشرفت استان بپردازیم.
وی با تاکید بر اینکه ضروری هست انسانهای با همت را پای کار بیاوریم و از حجم های استان در جهت پیشرفت آن استفاده کنیم اضافه کرد: وضعیت بانکی کشور شایسته نیست، نگاه به دولت یک خطا هست و استاندار کرمان این نگاه را نداشته و به بسترها و حجم های استان دقت داشته هست.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: استاندار کرمان مثل سابق حجم های استان را پای کار آورد و اشخاصی که بخواهند کوتاهی کنند ما بعنوان بازوی شما بصورت محکم با آنان برخورد می کنیم.
وی با تاکید بر اینکه به مسئولان جهادی احتیاج داریم اهتمام کرد: مسئولانی سرکار بیایند که صبح تا شب همراه استاندار باشند و دغدغه آنان پیشرفت استان و برطرف مشکلات مردم باشد.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفته بود: آشفتگی آب در استان کرمان وجود دارد و ضروری هست نشست ها جدی در این زمینه برگزار گردد و در بحث انرژی و معادن ضروری هست فعالیت زیادتری صورت گیرد، چون اگر نتوانیم این مشکلات را برطرف کنیم، سایر پروژه ها هم زمین می ماند.
وی با خورده گیری گردیدید از حضور افاغنه در استان کرمان گفته بود: حضور افاغنه در کرمان بر اقتصاد و امنیت استان اثر نادرست دارد و ضروری هست بحث تبعه خارجی جدی گرفته گردد چون ۳۰۰ هزار افاغنه محیط اکتساب و کار را در بسیاری جاها از ما گرفته اند.
** فرمانده پنجره واحد سرمایه گذاری منصوب شود

شهباز حسن پور با گله از کاهلی بعضی از بانکها گفت: دولت و رهبری از استاندار کرمان توقع ها بسیاری دارند.

**مشکل بیکاری شهربابک در قسمت معدن برطرف می شود

** توزیع مراجع طبق تعداد روستاها و میزان عقب افتادگی آنان باشد

**موانع سر راه تولید را حدس کنیم

خبرنگار و انتشار یافتن دهنده: نجمه حسنی*
۳۰۲۹