تاریخ: ۱۷:۳۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
ترکش های فرمان ترامپ درکبک کانادا به جان مسلمان ها نشست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سنت نیوز؛ مقامات پلیس کبک سیتی بعد از تیراندازی مرگبار هنگام برگزاری نماز جماعت عشا در مرکز فرهنگی اسلامی این شهر از کشته شدن شش نفر و زخمی شدن هشت نمازگزار خبر دادند. این خبری بود که چندی بعد […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سنت نیوز؛ مقامات پلیس کبک سیتی بعد از تیراندازی مرگبار هنگام برگزاری نماز جماعت عشا در مرکز فرهنگی اسلامی این شهر از کشته شدن شش نفر و زخمی شدن هشت نمازگزار خبر دادند.

این خبری بود که چندی بعد از خبر به آتش کشیده شدن مسجدی در ویکتوریا ایالت تگزاس و صدور فرمان اسلام ستیزانه ترامپ مبنی بر محدودیت بر ورود مسلمانان به آمریکا منتشر شد.

اخباری که حاکی از موج جدید اسلام هراسی در جهان به پیشتازی آمریکا و فرماندهی دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکایی ها می دهد.

مولوی داد رحمان گمشادزهی مدرس حوزه علمیه تعلیم القرآن اهل سنت سراوان در خصوص اقدام تروریستی اخیر برعلیه مسلمانان در شهر کبک کاندا ابراز داشت: این اقدام تروریستی ناشی از سیاست های غلط دونالد ترامپ درحوزه عدم پذیرش مهاجران بوده است که موجب افزایش بی سابقه خشونت و تبعیض نژادی و اسلام ستیزی در جهان شده است.

وی درادامه ابراز داشت: این دسته اقدامات ناجوانمردانه . منافی با حقوق بشر می باشد که می بایست در اسرع وقت پاسخ درخور و محکومیت قاطع مجامع بین المللی را بگیرد.

مولوی حامدحاتمی نیا استادحوزه علمیه صدیقیه اهل سنت هیچان نیز در این خصوص با ابراز تاسف از جنایت اخیر بر علیه مسلمانان در کبک کانادا این ضایعه را دردناک خواند و به امت اسلام تسلیت گفت.

وی درادامه با اشاره به استقامت اسلام و مسلمین ابراز داشت: این دسته از اقدامات کور دشمن نمی تواند لطمه ای به عزت و  عظمت اسلام و مسلمین وارد کند بلکه بر آبرو و حقانیت آنها افزود.