تاریخ: ۱۶:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
تروریست ها با انجام کمین ترس و ناجوانمردی خود را به اثبات رساندند/لزوم‌ برخورد محکم دستگاه دیپلماسی با پاکستان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجه الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا گفت: مرزبانان و سایر نیروهای مسلح کشور، شجاع و دلاور هستند و از اینکه در تیررس دشمن قرار بگیرند دلهره و ترسی ندارند. وی با بیان اینکه مرزبانان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجه الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا گفت: مرزبانان و سایر نیروهای مسلح کشور، شجاع و دلاور هستند و از اینکه در تیررس دشمن قرار بگیرند دلهره و ترسی ندارند.

وی با بیان اینکه مرزبانان مرد واقعی هستند، افزود: لعنت خدا بر همه دشمنان اسلام که چشم دیدن پیشرفت مسلمین و مومنین را ندارند و با انجام اعمال وحشیانه با خدعه و نیرنگ با نام اسلام، این دین مقدس و مسلمانان را در چشم سایر ادیان بد جلوه می دهند.

امام جمعه زابل با عنوان اینکه تروریست ها جهت خوش خدمتی به اربابان خود از قبیل اسراییل و آمریکا دست به هرجنایتی می زنند، ابراز داشت: شهدایی که توسط تروریست ها به دست ایادی استکبار به زمین می خورند تا پرچم نظام اسلامی به اهتزاز در آید بسیار گرانقدر و ارزشمند هستند.

حجه الاسلام کیخا ضمن گرامیداشت یاد همه شهدا به ویژه ۹ شهید گلگون کفن مرزبان که غریبانه ومظلومانه به شهادت رسیدند، تصریح کرد: دشمنان ما آنقدر نامرد و ترسو هستند که جرات این که جلوی فرزندان رشید ایران اسلامی بایستند را ندارند بنابراین با کمین زدن و به صورت ناجوانمردانه جوانان این مرز و بوم را به شهادت می رسانند.

این مطلبو از دست ندید!  «برگ جان»؛ فیلمی در مورد بدرفتاری با طبیعت

 وی تاکید کرد: از مسولین در خواست می کنیم مجدانه مسئله شهدای مرزبانی را پیگیر باشند تا این طور نباشد که در باغ شهادت در این استان اینقدر باز باشد هرچند همه آرزوی شهادت دارند ولی باید مسولین دیپلماسی محکم، قدرتمندانه و عزتمندانه با دولتمردان پاکستان برخورد داشته باشند تا دیگر چنین جنایاتی اتفاق نیفتد.

امام جمعه زابل با عنوان اینکه شهدا به درجات عالیه دست می یابند، همچنین گفت: نباید اجازه داد که در یک کشور تروریست ها به راحتی کمین بزنند و نیروهای مجاهد و فرزندان دلیر میهن را ناجوانمردانه به شهادت برسانند.

 حجه الاسلام کیخا با بیان اینکه مسولین باید پیگیری کنند تا سیستان و بلوچستان از این طریق ضربه نخورد، خاطرنشان کرد: نظام برای تربیت شخصیتی به مانند شهید حمیدرضا جهانتیغ هزینه های بسیاری متحمل می شود.

برچسب ها: