تاریخ: ۱۵:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
ترسیم منحنی واقع شدن خطرهای در زیرساخت رابطه ای کشور با هدف کم شدن خسارت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، محمدجواد آذری جهرمی با اشاره به اینکه اموری صورت گرفته در حوزه زیرساخت رابطه ای کشور برای منطقه های زلزله زده غرب کشور و با اظهار اینکه وضع رابطه ای این منطقه های استاندارد هست، گفت: اولین حوزه ای که در زلزله غرب ایران وضع […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، محمدجواد آذری جهرمی با اشاره به اینکه اموری صورت گرفته در حوزه زیرساخت رابطه ای کشور برای منطقه های زلزله زده غرب کشور و با اظهار اینکه وضع رابطه ای این منطقه های استاندارد هست، گفت: اولین حوزه ای که در زلزله غرب ایران وضع را به حالت استاندارد رساند، ارتباطات بود و گزارشی از وضع نامناسب رابطه ای از منطقه نداریم.

وی اظهار داشت: در حال برنامه ریزی برای به دست آوردن منحنی واقع شدن خطرهای در حوزه ارتباطات هستیم و مدیرکل پدافند غیرعامل  وزارت ارتباطات با مساعدت دانشگاه امیرکبیر مسئول مطالعه در این زمینه گردیدند.

وزیر ارتباطات افزود: در این مورد قرار هست طرح جامع منحنی واقع شدن خطرهای در زیرساخت رابطه ای کشور تامین گردد تا در اتفاقات اینچنینی و مواقع آشفتگی، میزان خسارات در شبکه رابطه ای کشور به دست کم محتمل برسد.

جلب رضایت ۸۰ درصد کاربران در تعرفه تازه اینترنت

آ آذری جهرمی درباره تعرفه گذاری تازه اینترنت نیز گفت: حدس ما این هست که اکثر از ۸۰ درصد کاربران از مدل تازه تعرفه گذاری اینترنت ثابت، رضایت برخوردار باشند.

وزیر ارتباطات به مردم سفارش کرد که در این زمینه کمی صبر برخوردار باشند تا شرکت های عرضه کننده اینترنت، جدول تعرفه های خود را اظهار کنند.

آ

موارد غیر فنی رجیستری در حال پایانی شدن هست

مصوبه شورای عالی محیط مجازی به مفهومی محدودسازی پیام رسانهای فعال نیست

آ آذری جهرمی اهتمام کرد : وزارت ارتباطات برای جذابتر کردن پیام رسان های جایی در کشور گام های نخست خود را برداشته هست و به پیام رسان هایی که از مرکز ملی محیط مجازی ارائه گردیدند ، پهنای گروه رایگان عرضه داده و محیط مخصوص و تعرفه ترجیحی نیز، در نظر گرفته شده هست،  البته در این راه گام های دیگری هم ضروری هست برداشته گردد.

وزیر ارتباطات گفت: در این حوزه ضروری هست به حریم خصوصی کاربران و اطمینان مردم به این فضا نیز دقت کنیم .