گروه: ورزش
تاریخ: ۱۶:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
تربیت شدگان انگلستان و ایالات متحده محافظت استقلال کشور را نمی خواهند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در مراسم روضه دهه آخر صفر حزب موتلفه اسلامی با اظهار اینکه در زیارت اربعین به فلسفه قیام عاشورا اشاره شده هست، گفت: امام حسین(ع) در روز عرفه فلسفه و تاکتیک قیام خودشان را خطاب به آنهایی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در مراسم روضه دهه آخر صفر حزب موتلفه اسلامی با اظهار اینکه در زیارت اربعین به فلسفه قیام عاشورا اشاره شده هست، گفت: امام حسین(ع) در روز عرفه فلسفه و تاکتیک قیام خودشان را خطاب به آنهایی که به طمع پست و مقام قصد داشتند در سفر به کوفه ایشان را معیت کنند، اظهار کردند. امام(ع) فرمودند عزیمتی که من می روم، یک عزیمت حکومتی نیست، لکن سیری برای مبارزه و قیام بر علیه یک مستکبر هست.

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: در آن مقطع، بعضی روحانیون هم بودند که دَم از ولایت فقیه می زدند و آن را با دلایل روشنی اثبات می کردند ولی زمانی به پست و مقام نرسیدند، به مبارزه با انقلاب پرداختند و معاند نظام اسلامی گردیدند.

حجت الاسلام صدیقی گفت: اگر انقلاب اسلامی عزت، اقتدار و استقلال برای ملت به ارمغان آورده، متاثر از عشق و ارادتی هست که شهدای ما به مکتب عاشورا و ولایت داشتند.

امروز عزت ملت ایران، حاصل خون شهدای انقلاب اسلامی هست.

حجت الاسلام صدیقی با تاکید بر اینکه شهدای موتلفه اسلامی در زمره نخستین شهدای انقلاب شمرده می شوند، گفت: جوشش خون این شهدا دلیل رونق نهضت امام خمینی(ره) و حاصل شدن استقلال برای ملت ایران گردید.

وی اضافه کرد: امروز اگر بعضی عناصر نفوذی درونی و تربیت شدگان انگلستان و ایالات متحده بگذارند و سنگ اندازی نکنند، توان داریم حافظ استقلال کشورمان باشیم.

امام جمعه موقت تهران ارزشمند ترین نبرد امام حسین(ع) با دشمنان را نبرد نرم دانست و تاکید کرد: نبرد افزار ها نبرد سخت در جبهه سیدالشهدا(ع) خیلی کاربردی ندارد لکن خون ارزشمند ترین نبرد افزار شمرده می شود و مظلومیت هم بالاترین قدرت مؤثر هست.

وی اهتمام کرد: حوالی امام حسین(ع) را گرگ های خون خوار و بی رحم گرفته بودند که بعضی از آن ها همین داعشی ها بودند.

حجت الاسلام صدیقی گفت: داعشی ها ایمن بودند با نقشه آمریکایی و صهیونیستی توان دارند جبهه پایداری را تنگ کرده و حصار امنی برای رژیم صهیونیستی صحیح کنند.

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: امام حسین(ع) با چنین جانورهایی سمت بود ولی امام(ره) در آنجا هم به ما آموخت که شمشیر ایشان برای انتقام بالا نمی رود لکن نبرد، برای انجام ماموریت الهی هست.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به زیارت اربعین گفت: در این زیارت به ما اخطار داده شده هست که اگر نگاه کردید کار به دست نا اهلان افتاد، شما با نثار خون تان به میدان بیایید و از تحریم و تهدید نهراسید.

این زیارت به ما می گوید که اگر از آرمان های شهدا که همان دفاع از خط ولایت هست، جدا گردیدیم و به امیال دنیوی روی آوردیم، محتمل هست خون امام خود را هم بریزیم.