تاریخ: ۲:۱۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق ، – – گزارش جدید وال استریت ژورنال و پوشش سایر رسانه ها از مبحث حق السکوت موخر ترامپ به یک بازیگر فیلم های مستهجن، مبدل به یکی از مباحث روز آمریکا شده و برگ دیگری از فسادهای پیاپی رییس جمهور آمریکا را نمایان کرده هست. […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق ، – – گزارش جدید وال استریت ژورنال و پوشش سایر رسانه ها از مبحث حق السکوت موخر ترامپ به یک بازیگر فیلم های مستهجن، مبدل به یکی از مباحث روز آمریکا شده و برگ دیگری از فسادهای پیاپی رییس جمهور آمریکا را نمایان کرده هست.

« «وال استریت ژورنال» در گزارش چند روز قبل خود، خبر از ارتباط محرمانه ۱۲ سال پیش «دانلد ترامپ» -رییس جمهور آمریکا- با یک ستاره فیلم های مستهجن و پرداخت حق السکوت از سوی وکیل ترامپ برای ممانعت از افشاگری داد. به ادعای روزنامه «گاردین»، «مایکل کوهن» -وکیل رییس جمهور آمریکا- هر گونه ارتباط محرمانه رییس جمهور با بازیگر فیلم های هرزه نگارانه را قبول کرد اما وقتی از او درباره آن ۱۳۰ هزار دلار پرسیده گردید، ترجیح داد که ساکت باشد.

گاردین، در گزارش خود به نقل از وال استریت ژورنال مدعی گردید که این حق السکوت در روزهای آخرین منتهی به برپایی انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا به طرف ارتباط جنسی با ترامپ پرداخت شده هست. وکیل ترامپ در جوابیه ای که برای وال استریت ژورنال نوشته، اصل مبحث را پذیرفته اما معتقد هست که هیچ ارتباط جنسی در سال ۲۰۰۶ -اندکی بعد از ازدواج وی با ملانیا- وجود نداشته هست. وی، اطلاعیه موخر آن بازیگر زن در این ارتباط را نشانه شایعه پردازی های رسانه ها دانست. اما گاردین معتقد هست که اطلاعیه تحت شرایط فشار و تهدید نوشته شده و تعلل «کیت دیویدسون» -وکیل بازیگر مذکور- در عرضه اطلاعیه موکل اش، نشانگر این امر هست.

در اطلاعیه بازیگر فیلم های مستهجن آمده هست: «اخیرا متوجه گردیدم که رسانه ها مرا به داشتن ارتباط جنسی با دانلد ترامپ در سال های دور، متهم نموده اند. زمانی که وی را دیدم، یک مرد تماما باشخصیت و محترم بود. اگر قرار بود ارتباطی بین من و او باشد، حالا شاهد روایت آن در رسانه ها نبودید لکن آن را مستقیما در کتاب منتشر گردیده ام می خواندید. من این قصه های رسانه ای را تکذیب می کنم».

اما گاردین مدعی هست که فرار بازیگر ذکر شده از قضیه، امکان ندارد. چون که گزارش ۴ نوامبر ۲۰۱۶ وال استریت ژورنال نشان می دهد که او در ارتباط با برنامه «صبح بخیر آمریکا» در روزهای برپایی انتخابات رئیس جمهوری سال ۲۰۱۶، خواستار افشای ارتباط اش با ترامپ بوده اما تهیه کنندگان برنامه ذکر شده مثل زیادی از اصحاب رسانه، ترجیح داده اند که به هیچ عنوان برای خود دردسر نخرند و یا شاید هم مبحث برای خراب کردن ترامپ آنقدر هم کافی نبوده هست. همچنین، عکس تازه افشاشده از وی همراه با ترامپ در سال ۲۰۰۶ که از آرشیو یکی از شبکه های اجتماعی مورد استفاده اش بیرون کشیده گردیده و منتشر گردیده هست.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت چشم نواز و دیدنی در روستای مرزین + فیلم

گاردین مدعی هست که در این بین، مساله یک بازیگر دیگر فیلم های مستهجن به میان آمده که با ۱۰ هزار دلار و وعده استفاده بلامانع از یکی از هواپیماهای شخصی ترامپ، دعوت به اتاق اش در یک هتل و مشایعت تا یک ضیافت خصوصی شده هست. دیویدسون مدعی گردیده که مدل یکی از مجله های هرزه نگاری آمریکا هم مدتی قبل قصد طرح مساله تعدی جنسی ترامپ به خود در سال ۲۰۰۶ را داشته که با پیشنهاد ۱۵۰ هزار دلاری مجله «نشنال اینکوآیری» برای خریدن ماجرا بهمراه عکس ها واسنادش رو به رو شده و مدارک را تماما در اختیار آن مجله قرار می دهد. هر چند که این مجله و ترامپ هر گونه اتهام در این زمینه را رد کرده اند اما وی، معتقد هست که مجله ذکر شده طبق تاکتیک کار خبری نامیده شده به «بگیر و بکش» (Catch and Kill) با خریدن حق کپی رایت مبحث، پرونده را در نطفه خفه کرد چون که «دیوید پکر» به عنوان مدیر عامل گروهی که صاحب این نشریه هست، از دوستان قدیمی گرمابه و گلستان ترامپ هست.

حالا سؤال کلیدی ناظران و اصحاب رسانه این هست که اصولا ارتباط و نشست و برخاست با یک بازیگر فیلم های مستهجن، به واقع چه مفهوم دیگری به غیر از ارتباطات جنسی توان دارد داشته باشد؟

مراجع:

https://www.theguardian.com/us-news/2018/jan/12/trump-affair-adult-film-star-stormy-daniels
https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-01-12/report-trump-lawyer-brokered-130-000-payment-to-porn-star
https://www.wsj.com/articles/national-enquirer-shielded-donald-trump-from-playboy-models-affair-allegation-1478309380